Już jest – zwiastun “Pięknej katastrofy” od twórców serii “After”

Piękna katastrofa Zwiastun
Piękna katastrofa Zwiastun / Foto: Monolith, Voltage Pict., Warner Bros.

Nadchodzi kolejny młodzieżowy romans, który ma szanse zawładnąć ekranami kinowymi. Twórcy serii “After” i “Szkoły uwodzenia” przygotowali dla widzów “Piękną katastrofę” – to adaptacja bestsellera Jamie McGuirw. W rolach głównych Virginia Gardner i Dylan Sprouse.

Piękna katastrofa Zwiastun filmu od twórców serii After

Opis fabuły filmu “Piękna katastrofa”:

— Film opowiada o Travisie, który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć. (źródło: Monolith Films)

Książka Jamie McGuire była bestsellerem według “The New York Times”. Światową premierę “Pięknej katastrofy” zaplanowano na 5 kwietnia 2023 r., a w Polsce film ukaże się już 28 kwietnia. Twórcy zapewniają, że to historia pełna humoru i pikanterii. Reżyserem i scenarzystą dzieła jest Roger Kumble – nakręcił on w przeszłości m.in. “Miłość pod jednym dachem”, “After 2″, “Ostrożnie z dziewczynami”, “Szkołę uwodzenia” i jej sequel.

Materiały do “Pięknej katastrofy” kręcone były w Bułgarii. Za realizację projektu odpowiada studio Voltage Pictures, które ma w swoim dorobku serię “After”, “The Hurt Locker. W pułapce wojny” czy “American Heist. Skok życia”.

W obsadzie “Pięknej katastrofy” znajdują się Virginia Gardner (“Halloween”, 2018), Dylan Sprouse (“Nie ma to jak hotel”), Brian Austin Green, Rob Estes, Autumn Reeser, Samuel Larsen, Manal El-Feitury, Austin North, Libe Barer, Jack Hesketh, Declar Michael Laird i Neil Bishop.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Spuszczone ze smyczy Zwiastun

Will Ferrell odgryzie członka Willowi Forte. Zwiastun komedii "Spuszczone ze smyczy"

Next Article
The Riker's Ghost Liam Neeson

Liam Neeson uciekinierem z więzienia. Powstaje nowy film Neila Jordana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share