Liam Neeson uciekinierem z więzienia. Powstaje nowy film Neila Jordana

The Riker's Ghost Liam Neeson
The Riker’s Ghost Liam Neeson w obsadzie filmu / Foto: Arthur Sarkissian Prod., Black Bear Pictures, Open Road, Briarcliff Entert.

Liam Neeson zagra w thrillerze o ucieczce z więzienia. Projekt pt. “The Riker’s Ghost” zostanie nakręcony przez Neila Jordana – reżysera “Wywiadu z wampirem”, “Odważnej”, “Śniadania na Plutonie”. Panowie współpracowali niedawno przy filmie kryminalnym “Marlowe”.

The Riker’s Ghost Liam Neeson wystąpi w nowym thrillerze Neila Jordana

W filmie “The Riker’s Ghost” Liam Neeson wystąpi jako skazaniec, który właśnie ma zostać wypuszczony z więzienia. Jest gotowy opuścić placówkę karną, ale zostaje zmuszony wydostać pewnego terrorystę z więzienia. Thriller reżyseruje Neil Jordan na podstawie scenariusza, który przygotowali Sean O’Keefe (“Śledztwo Spensera”) i Brian Rudnick (“Amerykański zapaśnik”). Neil Jordan tak zapowiada film “The Riker’s Ghost”:

— To wyjątkowe spojrzenie na podgatunek filmów o ucieczce z więzienia. To obraz o brutalnej walce o wolność i próbie wyjścia na prostą. Główną rolę zagra Liam Neeson. Nie mogę doczekać się, aż zgłębię psychologię jego bohatera.

Jordan współpracował niedawno z Neesonem przy kryminale “Marlowe”, w którym gwiazdor wcielił się w legendarnego, fikcyjnego detektywa z książek Raymonda Chandlera – Philipa Marlowe’a. Obraz ten ukaże się w kinach amerykańskich już w przyszłym tygodniu. Ciekawostka: jest to setna produkcja filmowa, w której wystąpił Liam Neeson.

Premiera “The Riker’s Ghost” nie została na razie wybrana. Producentami widowiska są Jake Katofsky, Alan Moloney, Susan Mullen, Steve Richards oraz Rupert Wyatt. Film powstaje dzięki wytwórniom Parallel Film Productions oraz Endurance Media; jego dystrybucją zajmie się studio CAA Media Finance.

Previous Article
Piękna katastrofa Zwiastun

Już jest - zwiastun "Pięknej katastrofy" od twórców serii "After"

Next Article
Szybcy i wściekli Matt Damon

Damon i Downey Jr. zasilają obsadę nowych "Szybkich i wściekłych"?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share