Zwiastun thrillera “Fall” z Virginią Gardner i Jeffreyem Deanem Morganem

Fall Zwiastun
Fall Zwiastun thrillera z Virginią Gardner / Foto: Capstone, Tea Shop, Signature Entertainment, Lionsgate

Ten film nie jest dobrą propozycją dla osób z lękiem wysokości. Studio Signature Entertainment zaprezentowało w sieci zwiastun nadchodzącego thrillera “Fall” w reżyserii Scotta Manna. Będzie to survivalowy dreszczowiec o dwóch dziewczynach uwięzionych na wysokości ponad 600 metrów. Premiera latem tego roku.

Fall Zwiastun survivalowego dreszczowca z Virginią Gardner

Film opowie o dwóch przyjaciółkach, których wielką pasją jest ekstremalna wspinaczka. Niestety, kolejne wyzwanie okaże się dla nich początkiem koszmaru i może być ich ostatnią wspólną przygodą. Bohaterki przypadkiem zostają uwięzione na wieży radiowej, która nie funkcjonuje od wielu lat i jest położona pośrodku pustyni. Dookoła nie ma nikogo, kto mógłby usłyszeć ich krzyki lub nawet je zauważyć. Szanse na przetrwanie maleją z każdą godziną, a wysokość, na jakiej znajdują się dziewczyny, przyprawia o zawrót głowy. Szczyt wieży znajduje się na wysokości ponad 600 metrów. Upadek z wieży to pewna śmierć, zresztą w straszliwych okolicznościach.

Virginia Gardner i Grace Caroline Currey występują w filmie jako główne protagonistki – Hunter i Becky. Gardner zagrała między innymi w “Halloween” (2018) z udziałem Jamie Lee Curtis, serialu “Runaways” i “Potwornej imprezie”. Currey ma w swoim dorobku takie tytuły jak “Shazam!”, “Annabelle: Narodziny zła” czy “Zaklinacz dusz”. Obsadę “Fall” zasilają dodatkowo Jeffrey Dean Morgan (gwiazdor “The Walking Dead”), Mason Gooding (“Krzyk”), Julia Pace Mitchell i Jasper Cole.

Film wyreżyserował Scott Mann, twórca “Człowieka mafii” z 2015 roku. W tym dramacie kryminalnym wystąpili Robert De Niro, Dave Bautista i wspomniany Jeffrey Dean Morgan. Mann wyprodukował thriller “Fall” wspólnie z Christianem Mercurim, Markiem Lane’em i Jamesem Harrisem, a także napisał scenariusz wraz z Jonathanem Frankiem (“Ostateczna rozgrywka”).

Premiera “Fall” odbędzie się 4 sierpnia w Holandii, 12 sierpnia w USA oraz 19 sierpnia w Wielkiej Brytanii. Na razie nic nie wiadomo o dystrybucji w Polsce. “Fall” zapowiadany jest jako minimalistyczny thriller w tradycji takich filmów, jak “Podwodna pułapka” czy “Pogrzebany”. Poniżej oficjalny zwiastun dreszczowca.

Previous Article
Powodzenia Leo Grande Zwiastun

"Powodzenia, Leo Grande" - Emma Thompson uczy się kochać własne ciało. Zwiastun filmu

Next Article
Role Play Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton wystąpi w thrillerze "Role Play" wraz z Kaley Cuoco

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share