Zwiastun komedii kryminalnej z Roznerskim i Oświecińskim

Blef doskonały Zwiastun
Blef doskonały Zwiastun, premiera / Foto: Galapagos Films

Mikołaj Roznerski (“Asymetria”) i Tomasz Oświeciński (“Polityka”) są gwiazdami nowej komedii kryminalnej pt. “Blef doskonały”. Ukaże się ona w kinach już pod koniec przyszłego miesiąca. Panowie pracowali już wspólnie przy filmie pięściarskim “Fighter”. Jak udała się ich kolejna współpraca aktorska?

Blef doskonały Zwiastun komedii kryminalnej z Mikołajem Roznerskim

— Korzystając z pandemii i pracy w maseczkach, trójka pracowników Banku Narodowego postanawia okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów… (zarys fabuły – Galapagos Films)

W filmie “Blef doskonały” występują między innymi: Mikołaj Roznerski, Tomasz Oświeciński, Piotr Witkowski (“Proceder”), Karolina Chapko (“Yuma”), Agnieszka Kawiorska (“Katyń”), Aleksander Mackiewicz (“Proceder”). Autorem zdjęć jest Maciej Tarapacz (“Wygrać marzenia”). Producentami obrazu są: Michał Nowak i Barbara Nowak – Wataha Studio Filmowe.

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu, który na dużych ekranach zadebiutuje dokładnie 31 marca 2023.

Reżyser i scenarzysta Michał Węgrzyn tak zapowiada swoją komedię:

— Pomysł na film był wynikiem i powstał po kilku miesiącach trwania pandemii. Wprowadzone przez administrację państwową obostrzenia miały zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i na szczęście zapobiegły. Jednocześnie mogły doprowadzić do anarchii, rozbojów i ogólnego chaosu. Takie myśli krążyły w mojej głowie i to było inspiracją do napisania scenariusza. Tematem filmu chciałem uczynić nie to co realne i codzienne, ale myśli skrywane czy nawet czasem nieuświadomione.

Obraz prezentowany był już na festiwalach w Boden (2021), Indo Malaysia Film Festival (2021) i Rabat Comedy IFF (2022), gdzie otrzymał kilka nagród. Węgrzyna wyróżniono też statuetką Cult Critic Movie Award za najlepszą reżyserię.

Źródło: Materiały nadesłane – Galapagos Films

Previous Article
Ekuz ile się czeka

Doradzamy, jak najszybciej otrzymać kartę EKUZ

Next Article
The Power Zwiastun

Toni Collette w zwiastunie serialu science-fiction od Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share