Christoph Waltz w komedii akcji od twórcy “Niezniszczalnych 2”

Old Guy Christoph Waltz
Old Guy Christoph Waltz dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Christoph Waltz – dwukrotnie nagrodzony Oscarem – tym razem wystąpi w rasowym kinie akcji. Gwiazdor austriackiego pochodzenia pojawi się w filmie “Old Guy”, który opowie o podstarzałym zabójcy na zlecenie i jego krnąbrnym uczniu. Reżyseruje Simon West, twórca “Con Air – Lotu skazańców”.

Old Guy Christoph Waltz w obsadzie nowego filmu Simona Westa

W filmie “Old Guy” Christoph Waltz zagra tytułowego Terry’ego Eubanksa – starzejącego się zabójcę na zlecenie, który wierzy, że mimo upływu lat jest najlepszy w swym fachu. Mężczyzna dostaje nietypowe zadanie: ma wziąć pod swoje skrzydła Wihlborga – upartego, ale też pracowitego przedstawiciela pokolenia Z. To obiecujący zabójca na wysyłki, który ma jednak ostry “charakterek”. Terry i Wihlborg mają unicestwić członków konkurencyjnej organizacji przestępczej. Czy para nie do pary ma szanse zgrać się w akcji?

Projekt na komedię sensacyjną zaprezentowany zostanie podczas targów filmowych w Berlinie. Scenariusz napisał Greg Johnson (“The Last Son”). Reżyser, Simon West, ma na koncie takie produkcje jak “Niezniszczalni 2” z Sylvestrem Stallone’em, “Strzelaj i wiej” z Antonio Banderasem, “Mechanik: Prawo zemsty” z Jasonem Stathamem czy “Lara Croft: Tomb Raider” z Angeliną Jolie. Poza filmami akcji West nakręcił też horror “Kiedy dzwoni nieznajomy” z 2006 roku.

Projekt sfinansuje studio Highland Film Group. Producentami będą Norman Golightly, Hal Sadoff, Martin Brennan oraz Jib Polhemus. Zdjęcia do filmu “Old Guy” mają wystartować w pierwszym kwartale 2023 roku. Materiały będą realizowane w Belfaście. West tak wypowiada się o filmie akcji:

— Rzadko trafia się na taki skrypt. Kiedy to następuje, chwytasz go obiema rękoma i nie puszczasz aż do momentu, gdy znajdziesz idealnego aktora. Z Christophem Waltzem chciałem współpracować już lata temu. To jeden z najbardziej uniwersalnych odtwórców. Na pewno dzięki temu filmowi w jego dorobku pojawi się kolejna ikoniczna rola.

Previous Article
Gladiator 2 Russell Crowe

Russell Crowe zdradził tajemnicę. Zagra w "Gladiatorze 2" czy nie?

Next Article
Dzika noc 2

David Harbour powróci w sequelu zabójczej "Dzikiej nocy"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share