Nowe wieści w sprawie serialowego “Obcego”. Zdjęcia ruszą wkrótce?

Serialowy Obcy
Serialowy Obcy – nowe wieści o projekcie / Foto: 20th Century Studios, Brandywine Productions

Mamy dobre wieści dla fanów Obcego. Prezes stacji telewizyjnej FX zapowiedział właśnie, że zdjęcia do serialu o kosmicznym agresorze na sto procent wystartują jeszcze w tym roku. Choć na gotowy projekt wciąż będziemy musieli poczekać, jest to pierwsze oficjalne zapewnienie, że niebawem wejdzie on w etap produkcji.

Serialowy Obcy – kiedy ruszają zdjęcia?

W rozmowie z “Deadline Hollywood” John Landgraf, prezes FX, powiedział:

— Noah pracuje obecnie nad piątym sezonem “Fargo”, ale zajmuje się też preprodukcją “Obcego”. Napisał już scenariusze do tego serialu. Wkrótce powinien spotkać się ze scenografami w Austin. Produkcja serialu wystartuje w tym roku zaraz po tym, jak ukończone zostaną prace nad “Fargo”.

Noah to oczywiście Noah Hawley, który będzie showrunnerem telewizyjnego “Obcego”. Warto zaznaczyć, że poza odcinkową produkcją o najsłynniejszym kosmicie w historii kina, powstaje też film kinowy – “Alien: Romulus”. Jego reżyserem ma być Fede Álvarez.

Obecnie wiadomo tylko, że serialowy “Alien” będzie prequelem “Obcego – 8. pasażera ‘Nostromo’” (1979). Akcja ma toczyć się na Ziemi pod koniec XXI wieku; całość będzie hołdem dla filmowego pierwowzoru. Dokładna fabuła trzymana jest w tajemnicy.

Wiadomo na pewno, że bohaterką serialu nie będzie Ellen Ripley (Sigourney Weaver), m.in. ze względu na płaszczyznę czasową. Stacja FX obiecuje, że serialowy “Alien” będzie “straszny i ekscytujący”.

Previous Article
Guy Pearce Najlepsze filmy

Guy Pearce – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Snowpiercer Sezon 4

"Snowpiercer" w tarapatach. 4. sezon nie zostanie wyemitowany?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share