Znany z “365 dni” Michele Morrone zagra w thrillerze z Megan Fox

Michele Morrone i Megan Fox
Michele Morrone i Megan Fox zagrają w mrocznym thrillerze / Foto: Netflix, Ekipa, Next Film, Future Space, TVN

Gwiazdor serii “365 dni” Michele Morrone wystąpi u boku Megan Fox w thrillerze science-fiction pt. “Subservience”. W filmie przedstawiona zostanie historia androida, który zyskuje świadomość. Materiały do “Subservience” kręcone będą począwszy od nadchodzącego roku.

Michele Morrone i Megan Fox razem w jednym filmie

Za realizację filmu odpowiedzialne będzie studio Millennium Media, które w swoim dorobku ma też tytuły jak “Replikant”, “Ninja: Cień łzy”, “Kult”, “The Iceman” czy “Niezniszczalni”. W przeszłości wytwórnia znana była pod nazwą Nu Image. Zdjęcia do projektu wystartują 7 stycznia 2023 r. na terenie Bułgarii, w kompleksie Nu Boyana Studios.

Michele Morrone wystąpi w filmie jako pewien sfatygowany ojciec, który nabywa kobietę-androida. Grana przez Megan Fox postać pomoże mu w pracach domowych oraz opiece nad rodziną. Ale wszystko ma swoje granice – gdy robot zyska świadomość, zrobi się niebezpiecznie. Fabuła filmu przypomina więc tę z nadchodzącego horroru “M3GAN”.

Scenarzystami projektu są April Maguire i Will Honley (“Escape Room: Najlepsi z najlepszych”, “Bloodline”). Producentami będą między innymi Boaz Davidson, Avi Lerner, Les Weldon, Jeffrey Greenstein, Jonathan Yunger i Tanner Mobley.

Previous Article
Extraction 2

Chris Hemsworth na nowym zdjęciu z filmu "Extraction 2" Netfliksa

Next Article
Paradox Effect Olga Kurylenko

Keitel i Kurylenko gwiazdami mafijnego thrillera "Paradox Effect"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share