Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

John Krasinski jako Mr. Fantastic
John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic? / Foto: Marvel Studios, Walt Disney Studios Motion Pictures

Jednym z tegorocznych hitów kinowych był film “Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Blockbuster Marvela i Disneya zarobił aż 956 mln dolarów w notowaniach box office’u. Zaskoczeniem okazał się występ Johna Krasinskiego w roli Reeda Richardsa alias Mr. Fantastica. Czy są szanse, że 43-latek powtórzy tę kreację w kolejnym projekcie MCU?

John Krasinski jako Mr. Fantastic w kolejnym filmie z kanonu MCU?

Fani marvelowskich produkcji przez lata spekulowali, czy John Krasinski pojawi się w którymś przedsięwzięciu MCU jako Mr. Fantastic. Wreszcie się udało: gwiazdor zagrał tę rolę w nowym “Doktorze Strange’u”, choć była to tylko kreacja cameo. Zdaje sobie z tego sprawę także sam Krasinski, który powiedział: “Sam nie wiem, czy znów wcielę się w Reeda Richardsa. Moim zdaniem to było zwykłe cameo.”

O współpracę zapytał Krasinskiego sam Kevin Feige – prezes studia Marvela. Krasinski zdołał ukończyć swoją pracę w ciągu jednego dnia przed kamerą. Nastąpiło to wkrótce po tym, jak zakończył zdjęcia do trzeciej serii “Jacka Ryana”. Gwiazdor porównał te obie produkcje, uznając, że serial jest brutalny i realistyczny, a produkcje Marvela są wręcz “bajkowe”, to według niego “piaskownica”.

Krasinski wystąpił w filmie “Doktor Strange w multiwersum obłędu” jako Mr. Fantastic w krótkiej scenie, w której towarzyszyli mu Patrick Stewart, Anson Mount, Lashana Lynch i Hayley Atwell. Aktor przyznał, że jest wielkim fanem superbohaterskich produkcji i wytwórni Marvel Studios.

Krasinski dodaje, że nie chciałby, aby jego możliwa współpraca z Marvelem “ciągnęła się w nieskończoność”. Zdaje się, że jego powrót w kolejnym filmie z kanonu MCU jest możliwy, ale sam aktor nie chciałby zagrzać tego miejsca na zbyt długo. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nie odbyły się żadne rozmowy Marvela dotyczące powrotu Krasinskiego.

Trzeci sezon “Jacka Ryana” zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 21 grudnia 2022 i będzie liczył osiem odcinków. W nowej serii pojawią się Daniel Olbrychski, Adam Fidusiewicz, Betty Gabriel i Michael Peña.

Previous Article
The Price of Glee Chord Overstreet

Overstreet, McHale i Ushkowitz krytykują "The Price of Glee"

Next Article
65 Zwiastun filmu

Adam Driver w zwiastunie thrillera sci-fi od twórców "Cichego miejsca"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share