Adam Driver w zwiastunie thrillera sci-fi od twórców “Cichego miejsca”

65 Zwiastun filmu
65 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Raimi Productions, Beck Woods, Bron Creative, Columbia Pictures, Sony Pictures

“65” to tytuł nowego thrillera science-fiction z udziałem Adama Drivera. Film, za którego produkcję odpowiada Sam Raimi (twórca “Martwego zła”), właśnie doczekał się swojego pierwszego zwiastuna. To mrożąca krew w żyłach historia o koszmarnej, kosmicznej przygodzie pewnego pechowego astronauty.

65 Zwiastun filmu sci-fi z Adamem Driverem

O filmie wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Zarys fabuły daje jednak do myślenia i wywołuje natychmiastowe dreszcze: oto bowiem młody astronauta ląduje awaryjnie na nieznanej planecie, gdzie szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest sam. Skojarzenia z serią o Obcym nasuwają się same. Poza Adamem Driverem w filmie “65” występują również Ariana Greenblatt (“Miłość i potwory”, “Avengers: Wojna bez granic”) oraz Chloe Coleman (“Mój przyjaciel szpieg”, “Wielkie kłamstewka”, “Avatar: Istota wody”). Zobaczcie pierwszą zapowiedź wideo (teaser).

Za reżyserię thrillera fantastycznonaukowego odpowiadają Scott Beck i Bryan Woods. Panowie nakręcili w przeszłości halloweenowy slasher “Dom strachów”; są też autorami fabuły do znakomicie ocenionego przez krytyków “Cichego miejsca”. Odpowiadają też za scenariusz “65”. Producentami filmu są Sam Raimi, Zainab Azizi, Deborah Liebling, Woods i Beck.

Muzykę do filmu skomponował Danny Elfman we współpracy z Chrisem Baconem. Elfman – uchodzący za legendarnego kompozytora – współpracował wcześniej z Raimim przy takich dziełach jak “Człowiek ciemności” (1990), “Spider-Man” (2002) czy “Oz: Wielki i potężny” (2013).

Film “65” ukaże się w kinach w Brazylii i Meksyku 9 marca 2023 roku, a w USA i Wielkiej Brytanii 10 marca. Adama Drivera zobaczymy wkrótce w komediodramacie “Biały szum” razem z Gretą Gerwig i Donem Cheadle’em. Jego dorobek aktorski zamyka “Dom Gucci” Ridleya Scotta (za rolę w tym filmie był nominowany do nagrody COFCA – Columbus Film Critics Association Award).

Previous Article
John Krasinski jako Mr. Fantastic

Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

Next Article
Top Gun: Maverick Meg Ryan

Wiemy, dlaczego Meg Ryan nie powróciła jako Carole w sequelu "Top Guna"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share