Adam Driver w zwiastunie thrillera sci-fi od twórców “Cichego miejsca”

65 Zwiastun filmu
65 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Raimi Productions, Beck Woods, Bron Creative, Columbia Pictures, Sony Pictures

“65” to tytuł nowego thrillera science-fiction z udziałem Adama Drivera. Film, za którego produkcję odpowiada Sam Raimi (twórca “Martwego zła”), właśnie doczekał się swojego pierwszego zwiastuna. To mrożąca krew w żyłach historia o koszmarnej, kosmicznej przygodzie pewnego pechowego astronauty.

65 Zwiastun filmu sci-fi z Adamem Driverem

O filmie wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Zarys fabuły daje jednak do myślenia i wywołuje natychmiastowe dreszcze: oto bowiem młody astronauta ląduje awaryjnie na nieznanej planecie, gdzie szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest sam. Skojarzenia z serią o Obcym nasuwają się same. Poza Adamem Driverem w filmie “65” występują również Ariana Greenblatt (“Miłość i potwory”, “Avengers: Wojna bez granic”) oraz Chloe Coleman (“Mój przyjaciel szpieg”, “Wielkie kłamstewka”, “Avatar: Istota wody”). Zobaczcie pierwszą zapowiedź wideo (teaser).

Za reżyserię thrillera fantastycznonaukowego odpowiadają Scott Beck i Bryan Woods. Panowie nakręcili w przeszłości halloweenowy slasher “Dom strachów”; są też autorami fabuły do znakomicie ocenionego przez krytyków “Cichego miejsca”. Odpowiadają też za scenariusz “65”. Producentami filmu są Sam Raimi, Zainab Azizi, Deborah Liebling, Woods i Beck.

Muzykę do filmu skomponował Danny Elfman we współpracy z Chrisem Baconem. Elfman – uchodzący za legendarnego kompozytora – współpracował wcześniej z Raimim przy takich dziełach jak “Człowiek ciemności” (1990), “Spider-Man” (2002) czy “Oz: Wielki i potężny” (2013).

Film “65” ukaże się w kinach w Brazylii i Meksyku 9 marca 2023 roku, a w USA i Wielkiej Brytanii 10 marca. Adama Drivera zobaczymy wkrótce w komediodramacie “Biały szum” razem z Gretą Gerwig i Donem Cheadle’em. Jego dorobek aktorski zamyka “Dom Gucci” Ridleya Scotta (za rolę w tym filmie był nominowany do nagrody COFCA – Columbus Film Critics Association Award).

Previous Article
John Krasinski jako Mr. Fantastic

Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

Next Article
Top Gun: Maverick Meg Ryan

Wiemy, dlaczego Meg Ryan nie powróciła jako Carole w sequelu "Top Guna"

Related Posts
Total
0
Share