Mia Goth i Alexander Skarsgård w obłędnym zwiastunie “Infinity Pool”

Infinity Pool Zwiastun
Infinity Pool Zwiastun filmu Cronenberga / Foto: Film Forge., Hero Squared, 4 Film, Elevation Pict., Neon

Wygląda na to, że najnowszy film Brandona Cronenberga, “Infinity Pool”, będzie jego najbardziej obłędnym dotąd. Biorąc pod uwagę, że poprzednie dzieła Kanadyjczyka to niesławne “Possessor” i “Antiviral”, jest się czym ekscytować. Pierwszy zwiastun fantastycznonaukowego dreszczowca “Infinity Pool” to filmowa jazda bez trzymanki.

Infinity Pool Zwiastun thrillera sci-fi ze Skarsgårdem i Goth

Alexander Skarsgård i Cleopatra Coleman grają w filmie Jamesa i Em – parę, która spędza pozornie idealne wakacje na oddalonej od świata wyspie, w luksusowym kurorcie. Piją drogie wino, dnie spędzają na pięknych plażach, obsługuje ich pełna klasy służba. Za bramami luksusowego hotelu czai się jednak coś niebezpiecznego i zarazem kusicielskiego, coś, co stoi w absolutnej sprzeczności z rajską atmosferą wyspy.

Pewnego dnia na drodze Jamesa i Em zjawia się tajemnicza i uwodzicielska Gabi (Mia Goth). Dochodzi do tragicznego wypadku. Wobec bohaterów zastosowana zostaje polityka “zero tolerancji dla zbrodni”. Najgorszą karą jest egzekucja. Jeśli okażą się wystarczająco bogaci, mogą też obejrzeć własną śmierć. Zwiastun intrygującego i ambiwalentnego thrillera do obejrzenia poniżej.

Projekt o spirali przemocy, hedonizmu i szaleństwa zaliczy swoją premierę podczas Sundance Film Festival w przyszłym miesiącu. Wkrótce potem odbędzie się premiera kinowa w Stanach Zjednoczonych; dystrybucją zajmie się studio Elevation Pictures.

Początkowo z filmem wiązany był Robert Pattinson, ale ponoć zrezygnował ze współpracy z Brandonem Cronenbergiem. Zamiast tego znalazł on innych zdolnych aktorów na jego zastępstwo. Alexandra Skarsgårda widzieliśmy ostatnio w serialach “Sukcesja” i “Królestwo”, a także w “Wikingu” Roberta Eggersa. Cleopatra Coleman jest najbardziej znana jako Erica Dundee z komediowego serialu “The Last Man on Earth”. Największą atrakcją “Infinity Pool” jest bodajże Mia Goth. Młoda aktorka po rolach w “X”, “Pearl” i “Lekarstwie na życie” uchodzi za nową ikonę kina grozy.

Obsadę “Infinity Pool” uzupełniają Thomas Kretschmann, Amanda Brugel, John Ralston, Jalil Lespert i Caroline Boulton. Na razie nic nie wiadomo na temat emisji thrillera w Polsce.

“Infinity Pool” to koprodukcja Kanady, Francji i Węgier. Materiały kręcono w Budapeszcie oraz przede wszystkim w malowniczym chorwackim Szybeniku.

Previous Article
Wołodymyr Zełenski u Lettermana

Wołodymyr Zełenski gościem Davida Lettermana w programie Netfliksa

Next Article
Godziny szczytu 4

Jackie Chan zapowiada nadejście "Godzin szczytu 4". Wybrano reżysera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share