“Rick i Morty” w tarapatach. Co z sezonem 7. i obsadą głosową?

Rick i Morty Justin Roiland
Rick i Morty – Justin Roiland “zepsuł” fanom ich ulubiony serial / Foto: Adult Swim

Stacja Adult Swim postanowiła zerwać współpracę z Justinem Roilandem. Twórca przebojowego serialu animowanego dla dorosłych, “Ricka i Morty’ego”, oskarżany jest bowiem o stosowanie przemocy domowej. Przyszłość popularnej animacji o tematyce science-fiction stoi obecnie pod znakiem zapytania.

Rick i Morty Justin Roiland opuszcza załogę serialu, oskarżany o przemoc

W oświadczeniu od stacji Adult Swim jasno zaznaczono: “Związek AS z Justinem Roilandem dobiegł końca”. Roilandowi postawiono zarzuty przemocy domowej, spowodowania obrażeń cielesnych oraz bezprawnego uwięzienia. Tożsamość poszkodowanej nie jest obecnie znana. Jeżeli okaże się, że zarzuty nie są bezpodstawne, Roiland może trafić do zakładu karnego na okres do siedmiu lat.

Z oświadczenia prawnika Justina Roilanda wynika, że jego klient uważa się za niewinnego. Co więcej liczy, że sprawa szybko zostanie rozwiązania i w ten sposób zdoła “odzyskać swoje dobre imię”.

Serial “Rick i Morty” emitowany jest od grudnia 2013 roku. Doczekał się dotąd sześciu sezonów i sześćdziesięciu jeden odcinków. Adult Swim zamówił też kolejną, siódmą już serię. Wygląda jednak na to, że jej producentem, scenarzystą i reżyserem nie będzie owiany niesławą Justin Roiland. Co ciekawe Roiland podkładał też głos pod postaci tytułowe – Ricka Sancheza i Morty’ego Smitha. Nie wiadomo, kto zastąpi go w tej roli.

Drugi z showrunnerów “Ricka i Morty’ego”, Dan Harmon, wciąż sprawuje pieczę nad serialem. Finał szóstego sezonu wyemitowano 11 grudnia 2022.

Previous Article
Oscarowe filmy Gdzie obejrzeć

Oscary 2023: gdzie obejrzeć nominowane filmy?

Next Article
Film biograficzny o Madonnie

Filmowa biografia Madonny zagrożona. Powodem... trasa koncertowa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share