Bohaterowie “Martwego zła 4” na zdjęciu od Bruce’a Campbella

Martwe zło 4
Martwe zło 4 – nowe zdjęcie z filmu / Foto: Warner Bros., New Line Cinema, Ghost House; Twitter.com/GroovyBruce

W przyszłym roku na duże ekrany powróci jedna z najbardziej kultowych horrorowych serii – “Martwe zło”. Nowa odsłona sagi wyreżyserowana została przez Lee Cronina, twórcę filmu grozy “Impostor”. Bruce Campbell zamieścił w sieci zdjęcie promujące film. To pierwszy fotos z wizerunkiem bohaterów “Evil Dead Rise”.

Martwe zło 4 – nowe zdjęcie z wizerunkami postaci

Bruce Campbell grał, oczywiście, przed laty Ashleya “Asha” Williamsa w oryginalnych filmach z serii “Martwe zło”. Kultowa kreacja przysporzyła mu wierną rzeszę fanów, nagrodę Saturna i dwie nominacje do tej statuetki. Niedawno odbył się BruceFest – festiwal sygnowany nazwiskiem Campbella. Z tej okazji gwiazdor wrzucił do sieci grafikę z “Evil Dead Rise”. Składają się na nią dwa scalone ze sobą zdjęcia z wizerunkami postaci z filmu.

“Coś dla deadite’ów, które nie mogły pojawić się na BruceFeście w tym roku – z radością dzielę się zdjęciem rodziny z filmu ‘Evil Dead Rise’. Wkrótce zobaczycie, jak się jednają, a następnie zostają rozdarci” – czytamy w poście Campbella na Twitterze.

Bruce Campbell nie powróci w filmie “Martwe zło 4″/”Evil Dead Rise” jako Ash Williams. Ulubieniec widzów tym razem nie będzie jednym z bohaterów. “Martwe zło 4” to historia dwóch niechętnych wobec siebie sióstr, które postanawiają przełamać lody i dojść do porozumienia. Gdy wydaje się, że połączy je przyjacielska więź, na ulicach zaczynają szarżować demoniczne istoty. Dziewczyny zostają wciągnięte w zwierzęcą bitwę o przetrwanie. Muszą zrobić wszystko, by demony ich nie opętały.

Role przodujące grają grają Alyssa Sutherland i Lily Sullivan, a w obsadzie znajdują się również Nell Fisher, Morgan Davies, Gabrielle Echols i Mia Challis. Producentami wyczekiwanego horroru są Sam Raimi, Bruce Campbell i Robert Tapert. Premiera nowego “Martwego zła” odbędzie się 21 kwietnia 2023. Pierwotnie obraz miał trafić na platformę streamingową HBO Max; ostatecznie ukaże się w kinach. Dystrybutorem zostało Warner Bros. Pictures.

Zobaczcie też nieco starsze, oficjalne zdjęcie z “Evil Dead Rise”, przedstawiające jedną z demonicznych postaci:

Previous Article
Champions Zwiastun

Woody Harrelson w zwiastunie komediodramatu od Bobby'ego Farrelly'ego

Next Article
Jan Nowicki nie żyje

Jan Nowicki nie żyje. Zmarł gwiazdor filmów "Wielki Szu" oraz "Magnat"

Related Posts
Total
0
Share