“Pokusa” – zwiastun romansu w stylu “365 dni” i “Dziewczyn z Dubaju”

Pokusa Zwiastun filmu
Pokusa Zwiastun filmu / Foto: Monolith, Lightcraft

Moda na kino erotyczno-romansowe w polskim kinie trwa. Po olbrzymim sukcesie komercyjnym dylogii “365 dni” przyszedł czas na “Pokusę”. Widzowie będą mogli oddać się jej w styczniu nadchodzącego roku, gdy widowisko zagości w kinach. Zobaczcie zwiastun filmu z Piotrem Stramowskim i Klaudią El Dursi.

Pokusa Zwiastun filmu w reżyserii Marii Sadowskiej

Twórcy zapowiadają “Pokusę” jako film “bezpruderyjny, dynamiczny i nowoczesny”. Jego dystrybucją zajmie się studio Monolith; reżyseruje Maria Sadowska, twórczyni “Dziewczyn z Dubaju” oraz “Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej”. Zwiastun “Pokusy” zobaczycie poniżej.

Sadowska zapowiada, że film w jej reżyserii wprost kipi od namiętności i pełen jest odważnych scen. O czym opowie “Pokusa”? Przeczytajcie opis fabuły:

— Atrakcyjna i ambitna Inez od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal jakiego nikt się nie spodziewa. (opis fabuły – Monolith Films)

W filmie występują między innymi: gwiazdor produkcji Patryka Vegi Piotr Stramowski, celebrytka i była uczestniczka “Tod Model” Klaudia El Dursi, Damian “Stifler” Zduńczyk, Joanna Liszowska, Ola Ciupa, Piotr Głowacki, Ewa Ekwa, Andrea Preti oraz Helena Englert (tak, 22-latka jest córką Jana Englerta).

Andrea Preti jest aktorem włoskiego pochodzenia, który pojawił się już jako Bahir w “Dziewczynach z Dubaju”. Jak wiadomo każdy polski erotyk musi mieć swojego Włocha – w serii “365 dni” Polki rozkochali w sobie Michele Morrone oraz Simone Susinna. Co więcej drugiego z nich już wkrótce zobaczymy w romansie “Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską i Sebastianem Fabijańskim (premiera w lutym).

Premierę filmu “Pokusa” zaplanowano na 27 stycznia 2023 roku.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Aubrey Plaza

Aubrey Plaza chce wygryźć Tima Burtona. Wyreżyseruje mroczny film familijny

Next Article
Super Mario Bros.: The Movie Zwiastun

"Super Mario Bros.: The Movie" - zwiastun wyczekiwanej animacji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share