Rośnie obsada filmu “The Fall Guy” z Ryanem Goslingiem

The Fall Guy Teresa Palmer
The Fall Guy Teresa Palmer dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Obsada filmu akcji “The Fall Guy” stale się poszerza. Sygnowany nazwiskiem Ryana Goslinga projekt zyskał właśnie nowy, cenny nabytek – zagra w nim ceniona aktorka australijskiego pochodzenia Teresa Palmer. Ma ona na koncie cztery nominacje do nagrody AACTA, m.in. za swoje kreacje w “Syndromie berlińskim” i “Przełęczy ocalonych”.

The Fall Guy Teresa Palmer dołącza do obsady filmu z Goslingiem

Obsadzenie Teresy Palmer w jednej z ról nie wydaje się przypadkiem, bo materiały do filmu kręcone są w Australii, między innymi w Sydney czy w lokalnym kompleksie Fox Studios w Moore Park. O charakterze roli Palmer nic na razie oficjalnie nie powiedziano, więc kreacja pozostaje zagadką. Prawdopodobnie aktorka pojawi się w “The Fall Guy” w roli drugoplanowej o istotnym dla fabuły znaczeniu.

Palmer ma na koncie role w hollywoodzkich produkcjach (jak “Kiedy gasną światła”, “Przełęcz ocalonych”, “Grudge – Klątwa 2” czy “Point Break – na fali”), a także w ambitnych filmach niezależnych (“Syndrom berliński”, “2:37”). Ostatnio widzieliśmy ją w serialu “Księga czarownic”, emitowanym przez HBO GO, a także w filmie grozy “The Twin” z udziałem Stevena Cree.

“The Fall Guy” będzie uwspółcześnioną, filmową wersją dawnego serialu telewizji ABC. Bohaterem odcinkowej produkcji był Colt Seavers – hollywoodzki kaskader i jednocześnie zapalony łowca nagród. Mężczyzna wykorzystywał swoją wiedzę kaskaderską oraz umiejętności fizyczne, by schwytać groźnych przestępców. Rolę główną gra Ryan Gosling.

W obsadzie znajdują się również Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson, Stephanie Hsu, Winston Duke i Hannah Waddingham. Reżyseruje David Leitch, twórca niedawnego filmu akcji “Bullet Train”. Premierę widowiskowej produkcji zaplanowano na 1 marca 2024 roku.

Previous Article
Bed Rest

Gwiazda "Krzyku", Melissa Barrera, zagrała w horrorze o ciąży i duchach

Next Article
Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal o remake'u "Wykidajła": "Poprzeczka jest postawiona wysoko"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share