Serial z Neve Campbell został skasowany przed premierą

Avalon
Avalon – serial z Neve Campbell skasowany przez ABC / Foto: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Parę miesięcy temu informowaliśmy o nowym serialu z udziałem gwiazdy “Krzyku”, Neve Campbell. W “Avalon”, o którym mowa, 49-latka zagrała panią detektyw, która rozwiązuje zagadkowe sprawy kryminalne. Niestety, serial został skasowany jeszcze przed swoją premierą. Jakie losy czekają tę gwiazdorsko obsadzoną produkcję?

Avalon – serial z Neve Campbell w roli głównej w tarapatach

Nie – “Avalon” nie zapadnie się w czeluści piekieł. W lutym serial otrzymał zamówienie na emisję w stacji telewizyjnej ABC, która jednak postanowiła z projektu zrezygnować. Został on więc skasowany, ale to nie oznacza, że w ogóle nie doczeka się pokazu w telewizji lub streamingu.

ABC, które należy do koncernu Disneya, zamówiło już pełny sezon “Avalon”, ale zrezygnowało z emisji. Teraz firma A+E Networks musi znaleźć serialowi nowy “dom” – w domyśle inną stację telewizyjną lub serwis VOD, na którym “Avalon” doczeka się premiery. Co ciekawe w przeszłości A+E Networks odsprzedało serial “Prawnik z Lincolna” Netfliksowi po tym, jak zrezygnowało z niego CBS. W obu serialach gra Neve Campbell, oba zostały przygotowane przez Davida E. Kelleya.

Avalon to miasteczko położone na wyspie Santa Catalina, nad Oceanem Spokojnym. To właśnie w tej kalifornijskiej miejscowości będzie toczyć się akcja serialu. Neve Campbell zagra postać detektyw Nicole “Nic” Searcy, która współpracuje z departamentem szeryfa miasta Los Angeles. Kobieta ma też biuro w Avalon i zajmuje się tutejszymi sprawami. Rocznie do nadmorskiej mieściny przybywa blisko milion turystów. Każdego dnia w rejs do Avalon wyruszają setki nowych przybyszów. Każda osoba niesie za sobą nowe, ekscytujące historie – także kryminalne.

W serialu Nicole Searcy trafi na trop zagadki kryminalnej, która zmieni jej karierę nie do poznania. Campbell ma zagrać w “Avalon” twardą panią detektyw, która posiada silny kompas moralny i nie da się nikomu zastraszyć. Te cechy sprawiły, że – jak na ironię – wyrzucono ją z biura policyjnego w Los Angeles.

David E. Kelley jest guru amerykańskiej telewizji, odpowiedzialnym za takie seriale jak “Boston Public”, “Ally McBeal”, “Orły z Bostonu” czy “Kancelaria adwokacka”.

Previous Article
Spike Lee

Spike Lee przygotuje serial Amazon Studios o szkoleniu amerykańskich żołnierzy

Next Article
Glee Kevin McHale

Kevin McHale o reboocie "Glee" i swoim możliwym powrocie w serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share