Nicolas Cage i Oz Perkins stworzą “klasyczny” thriller psychologiczny

Longlegs Nicolas Cage
Longlegs Nicolas Cage dołącza do projektu / Foto: Wikimedia Comm.

Nicolas Cage nie zwalnia tempa. Dopiero co informowaliśmy, że wystąpi w survivalowym thrillerze “Sand and Stones”, a już teraz podpisał kontrakt na rolę w kolejnym projekcie gatunkowym. Jego tytuł to “Longlegs”, będzie to kino psychologiczne autorstwa Osgooda Perkinsa.

Longlegs Nicolas Cage w roli głównej w thrillerze Oza Perkinsa

Fabuła nie została ujawniona, ale twórcy zapowiadają, że “Longlegs” to thriller psychologiczny w stylu klasycznych hollywoodzkich dreszczowców. Za realizację filmu odpowie Osgood “Oz” Perkins – reżyser i scenarzysta, a także aktor. Ma on w swoim dorobku trzy filmy fabularne (“Zło we mnie”, “I Am the Pretty Thing That Lives in the House” Netfliksa oraz “Małgosię i Jasia”). Napisał też scenariusz slashera “The Girl in the Photographs”, który wyprodukował Wes Craven.

Oz Perkins jest synem legendarnego aktora – Anthony’ego Perkinsa, znanego między innymi z “Psychozy”.

Za produkcję i finansowanie filmu odpowiedzialna jest wytwórnia C2 Motion Picture Group. Osgood Perkins będzie nie tylko reżyserem “Longlegs” – napisał też scenariusz. Nie wiadomo, kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie poza Nicolasem Cage’em i nie podano do informacji, jaką postać zagra słynny ekranowy Ghost Rider.

Zdjęcia do “Longlegs” wystartują w 2023 roku. W realizację zaangażowane jest też studio Saturn, które pracowało również przy ostatnich dziełach z Cage’em: “Świni”, “Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu”, “Niewesołym miasteczku”, “Butcher’s Crossing”. Stanowiska producenckie zajmą Cage, Dave Caplan, Chris Ferguson, Dan Kagan i Brian Kavanaugh-Jones.

To nie jest jedyny nadchodzący projekt z udziałem Nicolasa Cage’a. W grudniu ukaże się western “The Old Way” z Cage’em i Clintem Howardem, a na 2023 r. zaplanowano premiery “Renfielda” Chrisa McKaya oraz komedii sensacyjnej “The Retirement Plan”.

Previous Article
Spider-Man: Across the Spider-Verse Daniel Kaluuya

Daniel Kaluuya gwiazdą filmu animowanego o Spider-Manie

Next Article
Crooked Man

Spin-off "Obecności", "Crooked Man", jednak nie powstanie. Potwierdza James Wan

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share