Daniel Kaluuya gwiazdą filmu animowanego o Spider-Manie

Spider-Man: Across the Spider-Verse Daniel Kaluuya
Spider-Man: Across the Spider-Verse Daniel Kaluuya w obsadzie filmu Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Daniel Kaluuya wystąpi w animacji “Spider-Man: Across the Spider-Verse”, która będzie stanowić sequel przebojowego filmu “Spider-Man Uniwersum” z 2018 roku. Niedawno widzieliśmy go w dużo mroczniejszej roli, w horrorze science-fiction “Nie” od Jordana Peele’a.

Spider-Man: Across the Spider-Verse Daniel Kaluuya w obsadzie filmu Marvela

Daniel Kaluuya wystąpi w filmie w roli głosowej. Wcieli się w Hobarta “Hobie’ego” Browna alias Spider-Punka. Jest to nowa postać w kanonie komiksów Marvela, gdzie zadebiutowała dopiero w 2015 roku, jako wymysł Dana Slotta i Oliviera Coipela. Spider-Punk to bezdomny nastolatek z Nowego Jorku, który nagle zyskuje status superbohatera.

Głównym bohaterem filmu “Spider-Man: Across the Spider-Verse” będzie Miles Morales (w tej roli Shameik Moore), który łączy siły z Gwen Stacy alias Spider-Gwen w walce z niebywale potężnym czarnym charakterem.

Głosową obsadę animacji zasilają także Hailee Steinfeld (podkładająca głos pod Gwen), Oscar Isaac (grający Miguela O’Harę), Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Issa Rae, Greta Lee, Rachel Dratch, Jorma Taccone i Shea Whigham.

Animacja od studia Marvel Entertainment ukaże się w czerwcu przyszłego roku. Jej reżyserami są Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson; jedną z producentek jest Amy Pascal. Film ukaże się w kinach; możliwe, że także na platformie Disney+.

Poprzednia animacja Marvela o Człowieku-Pająku – “Spider-Man Uniwersum” – miała premierę w grudniu 2018 roku i zarobiła ponad 375 mln dolarów w kinach dookoła świata.

Previous Article
Star Wars: The Acolyte

"Star Wars: The Acolyte" - ruszyła produkcja, znamy obsadę

Next Article
Longlegs Nicolas Cage

Nicolas Cage i Oz Perkins stworzą "klasyczny" thriller psychologiczny

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share