Jude Law i Jason Bateman nawiążą współpracę przy serialu Netfliksa

Black Rabbit Jude Law
Black Rabbit Jude Law i Jason Bateman wystąpią w serialu Netflixa / Foto: Wikimedia Commons

Jude Law (“Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”) i Jason Bateman (“Wieczór gier”) zostali gwiazdami nowego serialu serwisu Netflix – “Black Rabbit”. Bateman ma już za sobą współpracę z tą platformą – wsławił się dzięki hitowemu serialowi “Ozark”.

Black Rabbit Jude Law i Jason Bateman gwiazdami serialu Netflixa

Panowie będą nie tylko gwiazdami serialu; zajmą też stanowisko producentów wykonawczych. Na tym etapie nie znamy jeszcze szczegółów narracyjnych “Black Rabbit”, za to znane są nazwiska twórców. Scenariusz serialu napisali Kate Susman i Zach Baylin. Drugi z wymienionych znalazł się na językach Hollywood po tym, jak jego skrypt do filmu “King Richard: Zwycięska rodzina” zdobył nominację do Oscara.

Serial powstanie przy współpracy wytwórni Youngblood Pictures (należącej do Baylina), Aggregate Films (należącej do Batemana) oraz Riff Raff Entertainment. Wiadomo, że będzie to godzinny serial dramatyczny. Nie wiadomo, kiedy miałby ukazać się na Netfliksie. Nie znamy też liczby odcinków.

Jason Bateman stał się w ostatnich latach ulubieńcem giganta streamingowego. Nic dziwnego – serial “Ozark” z jego udziałem to obecnie jedna z bardziej flagowych produkcji w katalogu platformy. Bateman pojawił się też w netfliksowej komedii “Thunder Force” z Octavią Spencer oraz zagra w nadchodzącym dreszczowcu “Carry On” od tego właśnie serwisu (w obsadzie też Taron Egerton).

Dorobek aktorski dwukrotnie nominowanego do Oscara Jude’a Lawa zamyka film fantasy “Piotruś Pan i Wendy” (premiera w 2023 roku).

Producentami serialu “Black Rabbit” będą Law, Bateman, Justin Levy, Ben Jackson, Michael Costigan, David Bernon i Brian Kavanaugh-Jones.

Previous Article
Savage Salvation Zwiastun

"Savage Salvation" - zwiastun filmu z De Niro i Malkovichem

Next Article
Alone at Night Pamela Anderson

Pamela Anderson i Paris Hilton gwiazdami horroru erotycznego "Alone at Night"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share