Półnagi Bautista i roztańczona Hudson w zwiastunie filmu “Na noże 2”

Na noże 2 Zwiastun
Na noże 2 Zwiastun komedii z Dave’em Bautistą i Danielem Craigiem / Foto: Netflix, T-Street

O filmie “Na noże 2” dużo mówi się już od miesięcy i Netflix nareszcie postanowił podzielić się z zainteresowanymi oficjalnym zwiastunem. Po jego obejrzeniu jedno jest pewne – będzie się działo. Kontynuacja hitowej komedii kryminalnej zadebiutuje na platformie streamingowej tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Na noże 2 Zwiastun komedii z Danielem Craigiem i Dave’em Bautistą

Klip, który pojawił się na kanale Netfliksa w serwisie YouTube, nazwano wprawdzie teaserem, ale trwa aż półtorej minuty. To wystarczająco dużo, by dać widzom lepszy wgląd w nadchodzącą superprodukcję. W sequelu nie zabraknie gwiazd największego kalibru i wygląda na to, że ich postacie nieźle narozrabiają przed kamerą.

Tak oto w jednej ze scen widzimy Dave’a Bautistę, który – ubrany tylko w ciasne kąpielówki – wymachuje spluwą na basenie; widzimy Kate Hudson brylującą na taneczno-alkoholowej imprezie; czy Madelyn Cline, która celuje do innych bohaterów z… harpuna.

Obsadę komedii kryminalnej “Glass Onion: Film z serii «Na noże»” zasilają także Daniel Craig (powracający w roli detektywa Benoita Blanca), Edward Norton, Janelle Monáe, Ethan Hawke, Jessica Henwick, Kathryn Hahn oraz Leslie Odom Jr.

Premiera na Netfliksie nastąpi 23 grudnia 2022. Obraz wyreżyserował Rian Johnson – twórca hitów “Looper – Pętla czasu” oraz “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Tytuł filmu, “Glass Onion”, to odwołanie do piosenki z gatunku rocka psychodelicznego wykonywanej przez zespół The Beatles.

Akcja sequela toczy się w słonecznej Grecji, gdzie powstawały też zdjęcia.

Previous Article
Chrzciny Zwiastun

Nowy zwiastun filmu "Chrzciny" - komedii obyczajowej z Figurą i Musiałowskim

Next Article
Peacemaker na DVD

"Peacemaker" - polskie wydanie DVD sezonu 1. już dostępne

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share