Nicolas Cage i Joel Kinnaman w thrillerze “Sympathy for the Devil”

Sympathy for the Devil Nicolas Cage
Sympathy for the Devil Nicolas Cage dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

Nicolas Cage (“Bez twarzy”) i Joel Kinnaman (“Szybki cash”) zostali gwiazdami thrillera psychologicznego “Sympathy for the Devil”. Film, który nosi ten sam tytuł co szlagier The Rolling Stones sprzed lat, zostanie nakręcony przez izraelskiego reżysera Yuvala Adlera.

Sympathy for the Devil Nicolas Cage i Joel Kinnaman w tajemniczym thrillerze

Ruszyły już zdjęcia do projektu, a materiały kręcone są w Las Vegas. Scenariusz “Sympathy for the Devil” to dzieło Luke’a Paradise’a. Bohaterowie filmu noszą pseudonimy: Nicolas Cage to “Pasażer”, a Joel Kinnaman jest “Kierowcą”. Drugi z panów wozi tego pierwszego na zlecenie. To, co wydaje się zwykłą pracą, szybko staje się przerażającą grą w kota i mysz. Stawka rozgrywki jest śmiertelnie wysoka.

Reżyser, Yuval Adler, pracował już przy thrillerach “Perfekcjonistka” i “Sekrety z przeszłości”, a także przy serialu “Strzelec” z Ryanem Phillippe’em. Jednak najważniejszymi nazwiskami dla tego projektu są niewątpliwie Cage i Kinnaman. Producent “Sympathy…”, Allan Ungar, powiedział: “Pracujemy z wybitnymi artystami, którzy dadzą tu prawdziwy popis, istny aktorski tour de force. Yuval, który jest bardzo cenionym twórcą, zaprosił do współpracy znakomitą obsadę i stworzy wyjątkową, mroczną historię, która na pewno wstrząśnie widzami.”

Projekt zostanie zaprezentowany podczas targów towarzyszących Festiwalowi Filmowemu w Toronto. Sprzedażą praw do dystrybucji na arenie międzynarodowej zajmie się Capstone Global.

Nicolasa Cage’a widzieliśmy ostatnio w komedii kryminalnej “Nieznośny ciężar wielkiego talentu”, gdzie zagrał fikcyjną wersję samego siebie. Joel Kinnaman pojawił się niedawno w blockbusterze “Legion samobójców: The Suicide Squad” oraz w serialu “For All Mankind”.

Previous Article
Star Wars: The Acolyte Jodie Turner-Smith

Jodie Turner-Smith wystąpi w serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen"

Next Article
Tulsa King Zwiastun

Zwiastun serialu "Tulsa King" ze Stallone'em

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share