Johnny Depp w stroju kosmonauty na gali nagród MTV VMA

Johnny Depp
Johnny Depp jako… “Moonman” na gali nagród MTV VMA / Foto: MTV, TV Everywhere, YouTube

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Newark w New Jersey odbyła się ceremonia wręczenia statuetek MTV Video Music Awards. Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że galę swoją obecnością zaszczyci Johnny Depp – o którym wciąż głośno jest ze względu na kontrowersje wokół afery z Amber Heard. Gwiazdor w pewien sposób był obecny w New Jersey. W jaki?

Johnny Depp zaskoczył widzów gali MTV Video Music Awards

Johnny Depp pojawił się na ceremonii w roli… “Moonmana”, czyli jako kosmonauta ze statuetki MTV. Tak jakby. W studiu obecny był statysta w przebraniu, a aktor wystąpił w roli cameo – jego twarz “nałożono” cyfrowo na hełm astronauty. Do wyjątkowego zdarzenia doszło chwilę po występie Lizzo, Fergie i Jacka Harlowa.

Nietypowy gość wyglądał, jakby latał nad przestrzenią sceny. Widzowie zdali sobie sprawę, że przemawia on głosem ekranowego Jacka Sparrowa. Johnny Depp miał dystans do siebie. Zwracając się do widzów, sypał z rękawa żartami o tym, że właśnie szuka pracy przed kamerą. Oto, co powiedział:

— Wiecie co? Potrzebuję roboty. Wystąpię na urodzinach, pogrzebach, ślubach, wszędzie, gdzie będą chcieli mnie fani.

Depp pojawił się gościnnie jeszcze raz i skrytykował wtedy MTV za to, że – mimo iż jest telewizyjną muzyczną – nie gra już prawie muzyki i nie emituje teledysków.

Fragment z widowiska znajdziecie też na instagramowym profilu samego aktora (@johnnydepp).

Niedawno informowaliśmy, że Johnny Depp wyreżyseruje film o Amadeo Modiglianim – rysowniku, malarzu i rzeźbiarzu, a obecnie gwiazdor przebywa na planie zdjęciowym filmu kostiumowego “Jeanne du Barry”, w którym wciela się w postać Ludwika XV.

Na gali MTV Video Music Awards triumfowali między innymi Billie Eilish, Taylor Swift, Bad Bunny i Lil Nas X. Wielką przegraną okazała się Adele, która pomimo trzech nominacji nie zdobyła żadnej statuetki. Nagrodę Video Vanguard Award imienia Michaela Jacksona otrzymała Nicki Minaj.

Previous Article
After 5

Filmowy Hardin Scott ujawnił: "After 5" został już nakręcony

Next Article
Tim Burton chwali Jennę Ortegę

Tim Burton zachwala Jennę Ortegę: "Nie ma lepszej Wednesday Addams!"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share