“Skarb narodów 3”: powstaje scenariusz, możliwy powrót Cage’a

Skarb narodów 3
Skarb narodów 3 – możliwy powrót Cage’a? / Foto: Jerry Bruckheimer Films, Walt Disney Pict., Buena Vista

Minęło piętnaście lat od premiery “Skarbu narodów: Księgi tajemnic”. O planach nakręcenia trzeciej części słynnej serii słyszeliśmy już wielokrotnie; dotąd nie udało się ich zmaterializować. Jednak teraz producent Jerry Bruckheimer przekazał mediom nowe, ekscytujące wieści.

Skarb narodów 3 – czy powstanie?

W rozmowie z serwisem “Comic Book” Jerry Bruckheimer powiedział, że scenariusz projektu “National Treasure 3” znajduje się na etapie przygotowań. Studio czeka na aprobatę ze strony głównej gwiazdy – Nicolasa Cage’a. Jeśli słynny hollywoodzki ekscentryk zgodzi się na udział w sequelu, otrzyma on zielone światło na realizację.

“Mam nadzieję, że Cage’owi spodoba się nasz skrypt, bo jest bardzo dobry. Myślę, że szybko trafi w jego ręce”, powiedział Bruckheimer, który był nominowany do nagrody Amerykańskiego Instytutu Filmowego za pracę przy “Helikopterze w ogniu”.

W kwietniu Cage został zapytany, czy powstanie “Skarb narodów 3”. Powiedział wtedy, że “z tego, co wie, raczej nie, bo priorytetem jest serial telewizyjny” (na podstawie cyklu filmowego – przyp.).

W osobnym wywiadzie – dla portalu “GQ” – laureat Oscara miał do powiedzenia coś zgoła innego: “Nie zadzwonili do mnie. Byłem zdziwiony, że nie powstanie ‘trójka’. Minęło tyle lat. ‘Uczeń czarnoksiężnika’ nie wypalił, a ‘Ghost Rider’ nie sprzedał się w kinach. ‘Drive Angry’ przeszło bez echa”.

Z tej wypowiedzi wynika, że Cage chciałby wystąpić w “Skarbie narodów 3”, gdyby złożono mu taką propozycję. Wygląda na to, że sequel jednak powstanie.

Previous Article
Czarne lustro Rory Culkin

Rory Culkin wystąpi w 6. sezonie "Czarnego lustra"

Next Article
The Last of Us Fragment

"The Last of Us" - pierwszy materiał wideo z serialu HBO Max

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share