Efron, Murray i Crowe w zwiastunie “The Greatest Beer Run Ever”

The Greatest Beer Run Ever Zwiastun
The Greatest Beer Run Ever Zwiastun filmu / Foto: Living Films, Skydance Media, Apple TV+

Apple TV+ zaprezentowało zwiastun komedii biograficznej “The Greatest Beer Run Ever”. W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd – grają w nim między innymi Zac Efron, Bill Murray, Russell Crowe i Jake Picking. Premiera we wrześniu.

The Greatest Beer Run Ever Zwiastun filmu z Efronem i Crowe’em

Będzie to ekranizacja książki o tym samym tytule, którą napisali Joanna Molloy oraz John “Chickie” Donohue. Film opowie właśnie o losach “Chickie’ego”, którego gra Zac Efron. Jest rok 1967, poznajemy Johna Donohue jako dwudziestosześciolatka, który jest byłym żołnierzem Marines. Mężczyzna pracuje jako handlowiec-marynarz. Pewnego wieczoru w nowojorskim barze pojawia się propozycja zakładu – Donohue miałby przemycić piwo z USA do Wietnamu, gdzie trwa wojna. Cel: obdarowanie boskim trunkiem kumpli z frontu, zapewnienie im jakże potrzebnego wsparcia. Bohater przemierza ocean i dżunglę, by spełnić swoją “misję”.

Poza Efronem w filmie “The Greatest Beer Run Ever” zobaczymy jeszcze takich aktorów, jak Bill Murray, Russell Crowe, Jake Picking (“Top Gun: Maverick”), Archie Renaux (“Morbius”), Kyle Allen (“West Side Story”), Will Ropp, Ruby Ashbourne Serkis czy Matt Cook. Picking współpracował już z Efronem przy komedii “Co ty wiesz o swoim dziadku?” z 2016 roku.

Reżyserem komedii wojenno-biograficznej jest Peter Farrelly. Trzy lata temu zdobył on dwa Oscary za reżyserię i scenariusz filmu “Green Book”. Farrelly napisał skrypt do “Greatest Beer Run Ever” wspólnie z Pete’em Jonesem oraz Brianem Currie’em.

Zdjęcia do filmu powstawały w New Jersey oraz w Tajlandii, która posłużyła twórcom za Wietnam. Obraz będzie miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. 30 września 2022 trafi do dystrybucji generalnej – ukaże się w wybranych kinach w Ameryce Północnej oraz na platformie streamingowej Apple TV+. Obecnie nic nie wiadomo o tym, czy komedię obejrzą też polscy widzowie.

Czytaj też: “Złoto” – recenzja survivalowego dramatu. Zac Efron kontra dzika natura

Previous Article
King on Screen

Powstał dokument o Stephenie Kingu. Nakręcono aż 80 adaptacji jego książek!

Next Article
Bandit Zwiastun

"Bandit": Mel Gibson w zwiastunie kryminału opartego na faktach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share