“W rytmie rumby” – zwiastun nowej komedii od Francka Dubosca

W rytmie rumby Zwiastun
W rytmie rumby Zwiastun komedii / Foto: Gaumont, Pour Toi Public, Kino Świat

Studio Kino Świat udostępniło w sieci zwiastun filmu “W rytmie rumby” – nowej, francusko-belgijskiej komedii od Francka Dubosca, twórcy przeboju kinowego “Kręcisz mnie”. Premiera w kinach już pod koniec miesiąca. To idealny film na zakończenie wakacji.

W rytmie rumby Zwiastun francuskiej komedii

Film “W rytmie rumby” ukaże się na dużych ekranach już 26 sierpnia. W obsadzie między innymi Franck Dubosc (“Asterix na olimpiadzie”), Jean-Pierre Darroussin (“Skarb Mikołajka”), Louna Espinosa (“Balthazar”), Marie-Philomène Nga (“Ma nawet twoje oczy”), Catherine Jacob, Michel Houellebecqi i Marie Vincent.. Przeczytajcie oficjalny opis fabuły od dystrybutora (Kino Świat):

— Tony (Dubosc) pracuje jako kierowca szkolnego autobusu. Od dawna żyje w samotności, nie utrzymując kontaktów z żoną i córką, które opuścił przed laty. Jednak gdy pewnego dnia otrzymuje niepokojące wyniki badań kardiologicznych, postanawia zebrać się na odwagę i skonfrontować z przeszłością. Aby tego dokonać, pod przybranym nazwiskiem, zapisuje się na kurs tańca prowadzony przez swoją córkę, którą ostatni raz widział, kiedy ta była jeszcze dzieckiem. Teraz, stawiając pierwsze kroki na parkiecie, w otoczeniu energicznego, roztańczonego towarzystwa, zrobi wszystko, aby nadać swemu życiu nowy sens.

Reżyser filmu, Franck Dubosc, jest aktorem, który nakręcił też przebojową komedię romantyczną “Kręcisz mnie” (“Tout le monde debout”) z 2018 roku. Za pracę przy tej produkcji nominowano go do prestiżowej francuskiej nagrody filmowej Globe de Cristal.

Film miał już premierę festiwalową we Francji 18 stycznia 2022 roku.

Źródło: Materiały nadesłane – Kino Świat

Previous Article
Eugene the Marine Nick Nolte

Nick Nolte gwiazdą psychologicznego thrillera "Eugene the Marine"

Next Article
Niewierna Zwiastun

Juliette Binoche w zwiastunie dramatu "Niewierna"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share