Nick Nolte gwiazdą psychologicznego thrillera “Eugene the Marine”

Eugene the Marine Nick Nolte
Eugene the Marine – Nick Nolte dołącza do obsady. Na zdjęciu Nolte w 1992 roku / Foto: Wikimedia Comm.

Nick Nolte (“Reguła milczenia”, “Świat w ogniu”) został wybrany na gwiazdę nowego filmu psychologicznego pt. “Eugene the Marine”. Zagra tytułowego, byłego wojskowego, którego życie z dnia na dzień zmienia się nie do poznania – zamieniając się w koszmar na jawie.

Eugene the Marine Nick Nolte w obsadzie filmu psychologicznego

W filmie, który określany jest jako psychologiczny dreszczowiec, Nick Nolte zagra Eugene’a, pseud. Gene’a – byłego członka Marines oraz owdowiałego starca, którego syn upiera się, że ten powinien sprzedać swój dom rodzinny. To sprawia, że życie mężczyzny z dnia na dzień znajduje się w rozsypce. W życiu Gene’a pojawia się pewna kobieta – jest tajemniczo znajoma. Gene traci kontakt z rzeczywistością, a granica między tym, co prawdziwe, a koszmarem sennym staje się przerażająco cienka.

Zdjęcia do filmu “Eugene the Marine” wystartują jesienią tego roku. Obraz nakręci Hank Bedford – twórca dramatu kryminalnego “Dixieland” z Riley Keough i Chrisem Zylką. Bedford napisał scenariusz wspólnie z Cesare’em Gagliardonim. Stanowisko producenta zajął Stephen Vincent, a producenta wykonawczego – Matthew Shreder, reprezentujący Concourse Media.

Filmografię Nicka Nolte’ego zamyka dramat science-fiction “Ostatnie słowa” (2020) w reżyserii Jonathana Nossitera z Charlotte Rampling. Niedawno gwiazdor dostał angaż do roli w serialu “Poker Face”, gdzie pojawią się też Natasha Lyonne, Ron Perlman, Adrien Brody i Chloë Sevigny. Reżyseruje Rian Johnson.

81-letni Nolte był trzykrotnie nominowany do Oscara, za role w “Wojowniku”, “Prywatnym piekle” i “Księciu przypływów”. Za kreację w ostatnim z tych filmów wyróżniono go Złotym Globem.

Previous Article

"Piła 10" coraz bliżej. Znamy datę premiery i nazwisko reżysera

Next Article
W rytmie rumby Zwiastun

"W rytmie rumby" - zwiastun nowej komedii od Francka Dubosca

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share