David Dastmalchian zagra w filmie o “szatańskim” programie typu talk-show

Late Night with the Devil David Dastmalchian
Late Night with the Devil David Dastmalchian w obsadzie filmu / Foto: instagram.com/dastmalchian

David Dastmalchian (“Legion samobójców: The Suicide Squad”) dołączył do obsady filmu “Late Night with the Devil”. Będzie to offowy horror z akcją osadzoną w latach siedemdziesiątych i czasach tak zwanej satanic panic – paniki moralnej związanej z obawami przed rytuałami satanistycznymi.

Late Night with the Devil David Dastmalchian dołączył do obsady wyjątkowego filmu grozy

Akcja filmu “Late Night with the Devil” rozpocznie się w 1977 roku, a Dastmalchian zagra w nim głównego bohatera – mężczyznę prowadzącego program telewizyjny typu talk-show. Ekranowe widowisko ma swoją emisję późnym wieczorem i podczas wyświetlania jednego z odcinków dochodzi do przerażających zdarzeń. Za sprawą teleodbiorników diabelskie zło zaczyna rozprzestrzeniać się po domach widzów.

Za scenariusz i reżyserię “Late Night with the Devil” odpowiadają bracia Colin i Cameron Cairnes. Pochodzący z Australii duet pracował między innymi przy horrorze “Scare Campaign” z 2016 roku, w którym też wykorzystano estetykę programu telewizyjnego. Film z Olivią DeJonge wywalczył cztery statuetki podczas festiwalu Monster Fest (m.in. za scenariusz i reżyserię).

W oświadczeniu braci Cairnes czytamy:

– W latach 70. i 80. programy telewizyjne emitowane nocą były niemal niebezpieczne. Zwłaszcza w talk-showach podejmowano tematykę tabu, mówiono o dziwacznym, dorosłym świecie. Myślimy, że połączenie tej atmosfery telewizji na żywo z wątkiem paranormalnym może dać w efekcie wyjątkowy i przerażający film.

David Dastmalchian pozostaje najbardziej kojarzony ze swoją obłędną rolą Polka-Dot Mana w “Legionie samobójców: The Suicide Squad”. W widowiskowej produkcji 44-latek wcielił się w superbohatera obdarzonego bardzo komiczną mocą. Dastmalchiana widzieliśmy też jako Pitera De Vriesa w niedawnej “Diunie”, Kurta w “Ant-Manie i Osie”, Coco w “Blade Runnerze 2049” czy Lonny’ego Crane’a w “Eksperymencie Belko” Grega McLeana i Jamesa Gunna. Niedawno dołączył on też do gwiazdorskiej obsady dramatu “Oppenheimer” Christophera Nolana.

Previous Article
Glamorous Kim Cattrall

Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w serialu Netfliksa o branży beauty

Next Article
Najlepsze filmy w historii

Najlepsze filmy w historii - ranking top 10

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share