“Zadzwoń do Saula 6”: Bob Odenkirk o powrocie Waltera i Jesse’ego

Zadzwoń do Saula 6
Zadzwoń do Saula 6 – nowe wieści w sprawie Jesse’ego i Waltera / Foto: Kanał “Breaking Bad & Better Call Saul” na YouTubie; AMC

Serial “Zadzwoń do Saula” powoli dobiega końca. Zostało jeszcze tylko sześć odcinków ostatniego sezonu, które będą emitowane na przełomie lipca i sierpnia. Fani produkcji najbardziej wypatrują powrotu dwóch kultowych postaci z pokrewnego “Breaking Bad” – mowa o Walterze White’cie i Jesse’em Pinkmanie. Bob Odenkirk, grający tytułowego Saula, powiedział co nieco o nadejściu tego duetu.

Zadzwoń do Saula 6 – Odenkirk o powrocie Cranstona i Paula

Przez pięć poprzednich sezonów “Zadzwoń do Saula” w serialu pojawiło się kilka postaci z “Breaking Bad” (to bowiem spin-off tej hitowej produkcji). Wiadomo jednak, że w “BB” najistotniejsi dla fabuły byli White i Pinkman; nic więc dziwnego, że fani gorąco oczekują powrotu tego duetu.

Już w kwietniu zapowiedziano, że Bryan Cranston i Aaron Paul gościnnie zagrają Walta i Jesse’ego w 6. sezonie “Zadzwoń do Saula”. Potem kolejne doniesienia ucichły – nie wiemy nawet, jak duża będzie ich rola. Fani są zniecierpliwieni i w wywiadzie dla brytyjskiego serwisu “Metro” Bob Odenkirk został spytany o gościnnych aktorów.

Gwiazdor powiedział, że występ Cranstona i Paula “był bardzo udany” i dobrze było spotkać ich na planie, znów grających swoje role. Aktor dodaje, że koledzy z planu wystąpili w więcej niż jednej scenie. To sugeruje, że materiału z udziałem Pinkmana i White’a powstało więcej, niż mogliśmy zgadywać. Być może nie będzie to zwykła rola cameo. Według Odenkirka w 6. sezonie “Zadzwoń do Saula” historia tej dwójki “zatoczy pełne koło”.

Druga połowa szóstej serii “Zadzwoń do Saula” ma premierę 11 lipca – odcinek wyreżyserował Vince Gilligan. Finał sezonu – i zarazem całego serialu – nastąpi 15 sierpnia.

Previous Article
The Green Hornet and Kato Leigh Whannell

Twórca "Piły" i "Niewidzialnego człowieka" znów współpracuje z Universalem

Next Article
Snow Serial

Spin-off "Gry o tron" z Jonem Snowem jednak powstanie? Znamy możliwy tytuł

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share