Komedia Jerry’ego Seinfelda, a w niej m.in. Schumer, McCarthy i Hugh Grant

Unfrosted Amy Schumer
Unfrosted Amy Schumer dołącza do obsady filmu Netfliksa / Foto: instagram.com/amyschumer

Imponujące wrażenie robi obsada komedii “Unfrosted: The Pop-Tart Story”, której reżyserem będzie Jerry Seinfeld – amerykański satyryk i komik, gwiazdor sitcomu “Kroniki Seinfelda”. W nadchodzącym filmie, który ukaże się na Netfliksie, zagrają m.in. Melissa McCarthy (“Thor: Miłość i grom”), Amy Schumer (“Life & Beth”) oraz Hugh Grant (“Gra fortuny”).

Unfrosted Amy Schumer, Melissa McCarthy i Hugh Grant w obsadzie filmu

Akcja komedii “Unfrosted: The Pop-Tart Story” będzie toczyć się w stanie Michigan w 1963 roku. W filmie pojawi się wątek walki o prawa do tytułowych, słodkich wypieków (finalnie są one produkowane przez Kellogg Company; wcześniej w “walce” uczestniczyło przedsiębiorstwo Post). Twórcy zapowiadają, że nakręcą film o ambicji i zdradzie, ale też “o słodyczy”. Będzie to po części projekt biograficzny, inspirowany autentycznymi zdarzeniami.

Poza Schumer, Grantem i McCarthy w “Unfrosted” wystąpią między innymi James Marsden (“Westworld”), Max Greenfield (“American Horror Story”, “The Neighborhood”), Thomas Lennon (“Reno 911”), Christian Slater (“Korporacja Konspiracja”) i Bobby Moynihan (“Saturday Night Live”, “Mr. Mayor”). i Jim Gaffigan (“Hotel Transylwania 4”).

Scenariusz “Unfrosted” przygotowali Spike Feresten, Barry Marder i sam reżyser – Jerry Seinfeld, który jest też producentem. Netflix nabył prawa do komedii w ubiegłym roku. Stoczył ponoć zaciętą bitwę z innymi przedsiębiorcami. Na razie nie znamy daty premiery na platformie streamingowej.

Czytaj też: Plastikowy Ryan Gosling w dżinsowej kamizelce i fryzurze Kena. Zdjęcie z filmu “Barbie”

Previous Article
Ryan Gosling jako Ken

Ryan Gosling w dżinsowej kamizelce i fryzurze Kena. Zdjęcie z filmu "Barbie"

Next Article
Krzyk 6 Josh Segarra

Josh Segarra w obsadzie "Krzyku 6". Są szanse na powrót Emmy Roberts?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share