James Marsden pojawi się w 4. sezonie serialu “Westworld”

Westworld James Marsden
Westworld James Marsden wraca jako Teddy w 4. sezonie serialu / Foto: Wikimedia Comm.

James Marsden (“Bastion”, “Sonic 2”), który pojawił się jako Teddy Flood w pierwszej i drugiej serii serialu “Westworld”, wystąpi też w 4. sezonie tej produkcji. Podczas panelu dyskusyjnego ATX Festival gwiazdor zaskoczył fanów nowymi doniesieniami.

Westworld James Marsden powróci jako Teddy w 4. sezonie serialu

James Marsden tak wypowiedział się o 4. sezonie “Westworld” i swoim powrocie przed kamerę:

– Czasem trzeba udać się na wypoczynek, by potem wrócić. Nauczyliśmy się, że w kontekście tego serialu trzeba wypowiadać się zdawkowo, tajemniczo. Serial utrzymuje się od siedmiu lat i wspaniale jest być jego częścią, obserwować, jak rozwija się historia. Od początku nie wiedziałem, dokąd zmierza to wszystko, ale cieszę się, że teraz jest mi to dane.

Wypowiedź jest zagadkowa, bo wymaga tego kontekst serialu. Od ostatniego występu Marsdena w “Westworldzie” minęły blisko cztery lata. Dotychczas aktor pojawił się w dwudziestu odcinkach serialu.

Hitowy serial produkcji HBO łączy w sobie elementy fantastyki naukowej, westernu, telewizyjnego dramatu i dystopii. Stanowi luźną adaptację “Świata Dzikiego Zachodu” (1973) i opowiada o futurystycznym parku rozrywki, w którym mieszkają obdarzone sztuczną inteligencją “hosty”. Czwarta seria “Westworld” opisywana jest przez HBO jako “mroczna odyseja poświęcona świadomym mieszkańcom Ziemi”.

Nowe odcinki zadebiutują w HBO 26 czerwca. W czwartym sezonie “Westworld” poza Jamesem Marsdenem pojawią się również  Evan Rachel Wood, Ed Harris, Luke Hemsworth, Aaron Paul, Thandiwe Newton, Angela Sarafyan, Jeffrey Wright i Tessa Thompson.

Previous Article
Maestro Sarah Silverman

Sarah Silverman w obsadzie nowego filmu Bradleya Coopera, "Maestro"

Next Article
MTV Movie & TV Awards 2022

Rozdano nagrody MTV Movie & TV Awards. Triumfują "Euforia" i "Spider-Man"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share