Woody Harrelson wystąpi w satyrycznej komedii od Rubena Östlunda

The Entertainment System is Down Woody Harrelson
The Entertainment System is Down Woody Harrelson w obsadzie nowego, intrygującego filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Woody Harrelson (“Detektyw”, “Venom 2: Carnage”) dołączył do obsady filmu “The Entertainment System is Down”, którego reżyserem będzie pochodzący ze Szwecji Ruben Östlund. Panowie współpracowali już przy dramacie “Triangle of Sadness”, który bierze udział w tegorocznym konkursie głównym na Festiwalu w Cannes i walczy o Złotą Palmę.

The Entertainment System is Down Woody Harrelson w nowym filmie Rubena Östlunda

Woody Harrelson po raz pierwszy poinformował o swoim nadchodzącym projekcie na canneńskiej konferencji prasowej, dzień po premierze festiwalowej filmu “Triangle of Sadness”. Hollywoodzki gwiazdor nazwał reżysera Rubena Östlunda “prawdziwym mistrzem” i dodał żartobliwie, że wystąpi w nowym projekcie Szweda bez względu na to, “czy mu się to podoba, czy nie”.

Skandynawski reżyser pracował nad scenariuszem “The Entertainment System is Down” przez ostatnich parę lat. Harrelson – który miał okazję przeczytać skrypt – uważa, że jest on “fenomenalny”. Fabuła filmu nie jest jeszcze w stu procentach gotowa i wymaga poprawek. Bazą dla scenariusza były anegdoty, zasłyszane przez Östlunda od “ludzi z różnych rejonów świata”.

W “Triangle of Sadness” Harrelson zagrał kapitana ekskluzywnego statku, który w pewnym momencie zaczyna tonąć. Roszczeniowi bohaterowie, wśród nich między innymi para celebrytów, szukają ratunku na bezludnej wyspie. Film opowiada o “końcu cywilizacji”; reżyser wyjawił, że w jego następnym projekcie Harrelson zagra “podobną rolę” – będzie kapitanem samolotu.

Według Harrelsona współpraca z Östlundem miała dla niego “rewitalizujące działanie” i była “jednym z najlepszych doświadczeń życia”. Wiadomo, że film “The Entertainment System is Down” będzie satyryczną komedią w stylu “Triangle of Sadness”. Fabułę częściowo zainspirowała powieść Aldousa Huxleya “Brave New World” (“Nowy wspaniały świat”). Reżyser zapowiedział, że jego kolejny film będzie jak “laboratorium, w którym eksperymentuje się nad ludzkim zachowaniem”.

Po premierze w Cannes film “Triangle of Sadness” zebrał przeważająco pozytywne recenzje krytyków.

Previous Article
Three Thousand Years of Longing Zwiastun

"Three Thousand Years of Longing" - zwiastun nowego filmu z Tildą Swinton i Idrisem Elbą

Next Article
Mission: Impossible 7 Zwiastun

Tom Cruise w pierwszym trailerze "Mission: Impossible 7"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share