Hero Fiennes Tiffin w zwiastunie melodramatu “First Love” – filmu od twórców serii “After”

First Love Zwiastun
First Love Zwiastun filmu z Hero Fiennesem Tiffinem / Foto: Voltage Pictures

Studio Voltage Pictures zaprezentowało zwiastun swojego nadchodzącego filmu – młodzieżowego melodramatu “First Love”, z Hero Fiennesem Tiffinem w roli głównej. To nowa propozycja od wytwórni, która odpowiada między innymi za powstanie serii “After”, utrzymanej w podobnym klimacie i stylistyce.

First Love Zwiastun nowego romansu z Hero Fiennesem Tiffinem

Hero Fiennes Tiffin występuje w filmie jako Jim – uczeń ostatniej klasy liceum, który kompletnie traci głowę dla pięknej Ann (Sydney Park). Młodzi zakochują się w sobie, ale wkrótce pojawiają się problemy – testem dla ich związku będzie rozdanie dyplomów i jego następstwo. Jim i Ann decydują, że rozpoczną naukę na dwóch zupełnie innych uczelniach i przez to będą widywać się rzadziej. Chłopak doświadcza wzlotów i upadków, jakie wiążą się z pierwszą miłością; poznaje blaski i cienie wkraczania w dorosłość.

Innym ważnym dla filmu wątkiem będzie ten poświęcony rodzicom Jima, którzy borykają się z narastającymi problemami finansowymi. Tłem ich kłopotów jest kryzys ekonomiczny z 2008 roku. Matkę chłopaka zagrała Diane Kruger (“Bękarty wojny”), a ojca – Jeffrey Donovan (“Tożsamość szpiega”). W obsadzie filmu “First Love” znajdują się również Diane Venora, Harrison Cone, Bruce Wexler, Chris Galust, Elena Heuzé, Nikolai Tsankov i Kiara T. Romero.

Projekt przygotował A.J. Edwards, który ma na swoim koncie dwa inne pełne metraże (“Świętsze od aniołów”, “Friday’s Child”), a producentami są m.in. Nadine de Barros, Lucas Jarach i Henry Kittredge. Diane Kruger jest jedną z producentek wykonawczych.

Młodzieżowy romans “First Love” nie ma na razie przypisanej konkretnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że ukaże się jeszcze przed końcem roku. W dorobku studia Voltage Pictures znajdują się m.in. “The Hurt Locker. W pułapce wojny” czy “American Heist. Skok życia”.

Hero Fiennes Tiffin jest najbardziej znany jako Hardin Scott, główny męski bohater serii “After”. Najnowsza odsłona tego dochodowego cyklu – “After 4. Bez siebie nie przetrwamy” – ukaże się w polskich kinach już w sierpniu 2022 roku.

Previous Article
David Tennant i Catherine Tate

"Doktor Who": David Tennant i Catherine Tate przywróceni do obsady serialu BBC

Next Article
Piraci z Karaibów 6 Margot Robbie

"Piraci z Karaibów 6" powstaną, ale z Margot Robbie zamiast Johnny'ego Deppa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share