Z filmów akcji prosto do opery mydlanej: były żołnierz Josh Kelly dołączył do obsady “Szpitala miejskiego”

Szpital miejski Josh Kelly
Szpital miejski Josh Kelly dołącza do obsady serialu / Foto: instagram.com/justjokingjk

Josh Kelly to amerykański aktor znany między innymi z roli głównej w filmie “Jarhead 2: W polu ognia”. Od kilku lat jest też gwiazdą telewizji; przez trzy lata pojawiał się jako kryminalista Cutter Wentworth w operze mydlanej “Tylko jedno życie” (“One Life to Live”). Teraz Kelly otrzymał angaż do roli w kolejnej kultowej telenoweli.

Szpital miejski Josh Kelly wystąpi w najdłużej emitowanym amerykańskim serialu

Już pod koniec maja Josh Kelly zacznie występować w soap operze stacji ABC “Szpital miejski” (“General Hospital”), gdzie ma zagrać jedną z nowych, kluczowych postaci. Ponoć bohater Kelly’ego zostanie w serialu na dłużej. ABC nie przekazało na razie mediom szczegółów fabularnych. Wiadomo jedynie, że postać znacząco wpłynie na życie Dantego Falconeriego (Dominic Zamprogna), Samanthy McCall (Kelly Monaco) i doktor Britt Westbourne (Kelly Thiebaud).

Josh Kelly jest aktorem i byłym wojskowym. Jako żołnierz trzykrotnie służył w Afganistanie, a jeden raz – w Iraku. Był członkiem United States Army Rangers – sił specjalnych Armii Stanów Zjednoczonych. Po roli Stone’a – żołnierza NEST – w “Transformersach 3” otrzymał angaż do kontynuacji dramatu wojennego “Jarhead”, gdzie wcielił się w głównego bohatera (Chrisa Merrimette’a). W krótkometrażowym thrillerze “Prisoner of War” Matthew R. Sandersa zagrał tytułowego jeńca na torturach. Pojawił się w filmach akcji “I Am That Man” i “Supergator”, a także w serialach “Las Vegas”, “CSI: Kryminalne zagadki Miami”, “UnREAL” i “Czysta krew”. Grał członka United States Army w serialu “Nocna zmiana”.

Serial “Szpital miejski” jest wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najdłużej emitowany amerykański serial obecnie znajdujący się w produkcji. Nadawany od kwietnia 1963 roku przez telewizję ABC, w lutym 2018 r. liczył sobie 14 tys. odcinków. Od dziesięciu lat producentem wykonawczym “General Hospital” jest Frank Valentini.

Previous Article
Magpie Daisy Ridley

Znana z "Gwiezdnych wojen" Daisy Ridley w obsadzie hitchcockowskiego thrillera

Next Article
Krzyk 6 Hayden Panettiere

Hayden Panettiere powróci w roli Kirby Reed w "Krzyku 6"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share