Daniel Radcliffe is… Weird. Zwiastun filmowej biografii Ala Yankovica

Weird: The Al Yankovic Story Zwiastun
Weird: The Al Yankovic Story Zwiastun filmu biograficznego / Foto: The Roku Channel, Funny or Die, Tango Entert.

Platforma The Roku Channel zaprezentowała zwiastun nadchodzącego filmu biograficznego “Weird: The Al Yankovic Story”. Zobaczymy w nim Daniela Radcliffe’a w nowym, zaskakującym wcieleniu – jako tytułowego komika i ikonę amerykańskiego showbiznesu. Jak były ekranowy Harry Potter poradził sobie z tym aktorskim wyzwaniem? Odpowiedzi na pytanie szukajcie w trailerze (do obejrzenia poniżej).

Weird: The Al Yankovic Story Zwiastun filmu z Danielem Radcliffe’em

Daniel Radcliffe pojawia się w nadchodzącej komedii biograficznej jako “Weird Al” Yankovic – człowiek-orkiestra: komik, wokalista, aktor, satyryk i producent telewizyjny. W filmie przyjrzymy się ścieżce bohatera na sam szczyt Hollywood. Poznamy jego wczesne lata, gdy utwory jak “Eat It” czy “Like a Surgeon” zyskały olbrzymią popularność, ale film skupi się też na życiu prywatnym gwiazdora. Yankovic znany jest jako parodysta – dzięki tej roli stał się ikoną popkultury. Jego działalność zainspirowała całe pokolenie komików – m.in. Andy’ego Samberga i grupę The Lonely Island, a także producenta Michaela Schura. Gwiazdor, jako aktor, pojawił się ponadto w takich filmach jak “Naga broń 2 1/2”, “Szklanką po łapkach” oraz “Halloween II”.

Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja będzie mieć swoją premierę streamingową – ma to nastąpić w 2022 roku. Reżyserem komedii jest Eric Appel, który do tej pory kręcił odcinki seriali telewizyjnych (“Brooklyn 9-9”, “Dolina Krzemowa”, “Jess i chłopaki”). Appel napisał też scenariusz we współpracy z samym Yankovicem. Obsadę “Weird: The Al Yankovic Story” zasilają między innymi Evan Rachel Wood (która wciela się w Madonnę), James Preston Rogers (który gra Hulka Hogana), Julianne Nicholson (grająca Mary Yankovic), Rainn Wilson, Toby Huss oraz Jimmy Walker Jr.

Producentami filmu są Yankovic, Mike Farah, Joe Farrell, Whitney Hodack, Lia Buman, Max Silva i Tim Headington.

Previous Article
Detektyw Bruno Zwiastun

"Detektyw Bruno" - zwiastun komedii familijnej. W kinach także z ukraińskim lektorem!

Next Article
Saved by the Bell Serial anulowany

Pożegnanie z nową wersją "Byle do dzwonka": Peacock anuluje serial po 2. sezonie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share