Christopher Lloyd w komedii przygodowej o tematyce halloweenowej

Spirit Halloween Christopher Lloyd
Spirit Halloween Christopher Lloyd w obsadzie halloweenowego filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Spirit Halloween to nazwa zarezerwowana dla sklepów z dekoracjami i przebraniami sprzedawanymi na “święto duchów”. W Ameryce Północnej istnieje ponad 1400 obiektów należących do tej sieci. Teraz o Spirit Halloween usłyszą nie tylko Amerykanie: powstaje bowiem film, którego akcja będzie toczyć się w tym właśnie sklepie.

Spirit Halloween Christopher Lloyd w obsadzie halloweenowej komedii przygodowej

Studia Strike Back, Hideout i Particular Crowd przymierzają się do realizacji filmu przygodowego z akcją osadzoną 31 października. Ma to być kino familijne i opowieść z dreszczykiem w jednym. W opuszczonym centrum handlowym otwarty zostaje nowy sklep z produktami halloweenowymi. Trójka przyjaciół ze szkoły postanawia podstępem spędzić “noc duchów” w budynku po jego zamknięciu. Okazuje się, że na miejscu grasuje zła istota, której udało się opętać animatroniczne zabawki. Zaczyna się polowanie na… dzieci.

Wybrano już obsadę “Spirit Halloween”: przed kamerą spotkają się znany z serii “Powrót do przyszłości” Christopher Lloyd, Rachael Leigh Cook (“Cała ona”), Dylan Frankel (“Czarna lista”), Donavan Colan, Marla Gibbs, Jaiden Smith i Marissa Reyes. W roli reżysera debiutuje David Poag, a scenariusz przygotowała urodzona w Australii Billie Bates. Stanowiska producenckie zajmują Shannon Houchins i Noor Ahmed.

Halloweenowa komedia dla nastolatków nie ma jeszcze wybranej daty premiery, ale z uwagi na swoją tematykę na pewno ukaże się przed 31 października (w tym roku). Twórcy obiecują, że w ich rękach powstanie lekkie kino rozrywkowe przypominające dawne produkcje wytwórni Amblin.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy na halloween

Previous Article
Will Ferrell

Will Ferrell kumplem Barbie i Kena w nadchodzącej komedii Warner Bros.

Next Article
David Lynch

David Lynch wraca z nowym filmem? Możliwe, że zobaczą go widzowie w Cannes

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share