“Szkoła dla elity” doczeka się 20 sezonów? Tego chce jeden z twórców, Carlos Montero

Szkoła dla elity Sezon 6
Szkoła dla elity Sezon 6. i co dalej? Odpowiada twórca serialu, Carlos Montero / Foto Prime: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube; Zeta Producciones

“Szkoła dla elity” wciąż rozgrzewa widzów do czerwoności. Piąty sezon serialu Netfliksa miał premierę przed weekendem i natychmiast dotarł do 1. miejsca notowań najchętniej oglądanych tytułów w wielu rejonach świata (także w Polsce). Wygląda na to, że fenomen “Elite” potrwa jeszcze bardzo długo. Twórca serialu powiedział, jakie ma plany w związku z jego kontynuowaniem.

Szkoła dla elity Sezon 6. i co dalej? Odpowiada twórca serialu, Carlos Montero

Fani “Szkoły dla elity” mogą być spokojni – serial nieprędko zniknie z oferty Netfliksa. Choć z obsady zniknęło kilku lubianych aktorów (np. Mina El Hammani grająca Nadię czy Ester Expósito grająca Carlę), przyszłość “Szkoły…” wydaje się malować w różowych barwach. Ani scenarzyści, ani zarządcy serwisu Netflix nie pozwolą, by szał na “Elite” dobiegł końca. Carlos Montero, jeden z showrunnerów, zapewnia, że serial emitowany będzie jeszcze przez długie lata.

“Osiągnęliśmy bardzo fajną równowagę między nowymi postaciami a weteranami. Dynamika jest wyjątkowa”, powiedział Montero w jednym z wywiadów. 50-latek, który jest też pomysłodawcą telewizyjnej produkcji “Física o Química”, zapewnia, że jest bardzo zaangażowany w realizację “Elite” i dodaje:

— Chcę, aby powstało nawet dwadzieścia sezonów tego serialu. Chcę z nim przejść na emeryturę.

Czytaj też: “Szkoła dla elity”, sezon 6. – wszystko, co wiemy o przyszłych odcinkach serialu Netfliksa

Pomysł jest ambitny i nie wydaje się niemożliwy. Z piątym sezonem “Szkoła dla elity” dowiodła, że potrafi podkręcać zainteresowanie przy pomocy świeżo napisanych, nowowprowadzonych bohaterów. Potwierdza to chociażby wątek Cruza Carvalho (Carloto Cotta) – piłkarza, który zakochuje się w koledze swojego syna ze szkoły. Albo inny wątek: ten z nowym chłopakiem Cayetany.

Twórcy “Szkoły dla elity” wypracowali w sobie zdolność do pisania nowych, intrygujących wątków oraz nowych bohaterów przy jednoczesnym rozwijaniu historii “starszych” postaci (takich jak Cayetana Grajera czy Rebe Parrilla). Nawet jeśli deklaracje o dwudziestu sezonach “Elite” wydają się przesadzone, serial jest na razie “bezpieczny” w rękach twórców. Wiadomo, że powstanie sezon 6. i na pewno nie będzie tym ostatnim. Jeśli wyniki oglądalności pozostaną na zbliżonym poziomie do obecnego, “Szkoła dla elity” mogłaby doczekać się nawet dziesięciu sezonów – a może nie tylko.

Previous Article
Stranger Things Robert Englund

Nowy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things", a w nim Robert Englund jako Victor Creel

Next Article
Willem Dafoe

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - aktorzy oceniają kreację Willema Dafoe

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share