Frank Grillo przygotuje film o tytule “Dirty” wspólnie z twórcą oscarowego “Green Book”

Dirty Frank Grillo
Dirty Frank Grillo gwiazdą filmu od twórcy oscarowego Green Book / Foto Prime: Wikimedia Commons

Gwiazdor kina gatunkowego, zwłaszcza filmów akcji klasy “B” – Frank Grillo – nawiąże współpracę ze zdobywcą Oscara Nickiem Vallelongą. Panowie przygotują wspólnymi siłami thriller “Dirty”, który już wkrótce oficjalnie wchodzi w fazę produkcji.

Dirty Frank Grillo wystąpi w filmie, którego scenarzystą został Nick Vallelonga

Frank Grillo, który pojawił się ostatnio w gwiazdorsko obsadzonej komedii kryminalnej “Bodyguard i żona zawodowca”, otrzymał angaż do filmu “Dirty”, którego scenariusz napisał Nick Vallelonga. 62-letni Vallelonga znany jest między innymi jako aktor, ale największą sławę przyniósł mu komediodramat “Green Book”, do którego sam przygotował fabułę i został nagrodzony za nią Oscarem oraz Złotym Globem.

Projekt z Viggo Mortensenem ukazał się trzy lata temu i przyszedł czas, by Vallelonga napisał kolejny skrypt. Szczegóły fabularne nie są w tej chwili znane, natomiast sam scenariusz określono jako “porywający”. “Dirty” znajduje się na etapie preprodukcji, a zdjęcia wystartują w miejscowości Atlantic City w stanie New Jersey 11 kwietnia.

Produkcją obrazu zajmą się Vallelonga, Mike Hatton, Jeff Bowler i Bret Saxon. Dwaj ostatni twórcy współpracowali z Frankiem Grillo przy dwóch nadchodzących produkcjach: dramacie biograficznym “Lamborghini” oraz filmie akcji “Hard Matter”.

Previous Article
Szalony świat Louisa Waina Zwiastun

“Szalony świat Louisa Waina” - polski zwiastun filmu z Benedictem Cumberbatchem

Next Article
Nieznośny ciężar wielkiego talentu Opinie

Nowy film z Nicolasem Cage'em zachwycił krytyków. 100 proc. pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes

Related Posts
Total
0
Share