Ryan Reynolds to kolejny hollywoodzki gwiazdor, który wspiera Ukrainę

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds pomaga Ukraińcom / Foto: Wikimedia Commons

Trwa czwarty dzień inwazji Rosji na Ukrainę. Niepokojące doniesienia zza naszej wschodniej granicy postawiły w stan gotowości całą Polskę. Jednak echa wojny sięgają też za Ocean. Słowa wsparcia Ukraińcom okazali między innymi Jared Leto, Miley Cyrus, Antoni Porowski i Arnold Schwarzenegger, który pochwalił braci Kliczko za to, że bronią Kijowa przed rosyjskimi żołnierzami – wysłannikami Władimira Putina. Ryan Reynolds to kolejny hollywoodzki gwiazdor, który postanowił działać.

Ryan Reynolds wspiera Ukrainę

Ryan Reynolds i jego żona, aktorka Blake Lively, ofiarują wsparcie finansowe uchodźcom z Ukrainy. Na profilu gwiazdora w serwisie Twitter pojawił się post informujący o zbiórce pieniędzy. Reynolds napisał, że z Ukrainy uciekła niezliczona liczba Ukraińców, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy. Z postu dowiadujemy się, że Reynolds i Lively mają zamiar podwoić uzbieraną dla potrzebujących sumę.

Środki trafią do Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców (UNHCR). Z oficjalnej strony związanego z ONZ urzędu dowiadujemy się, że tylko w tym roku trzy miliony Ukraińców będzie potrzebowało pomocy humanitarnej.

Ryan Reynolds często wspiera zbiórki pieniężne i działa na rzecz pomocy potrzebującym. Jesienią ubiegłego roku powodzie zdewastowały południowe rejony Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Wtedy także aktor postanowił działać i zorganizował wsparcie finansowe dla pokrzywdzonych.

Previous Article
Co robimy w ukryciu Sezon 4

"Co robimy w ukryciu": sezon 4. już powstał. Powinien ukazać się "wkrótce"

Next Article
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere nawołuje, by wspierać Ukrainę. Poruszający wpis na Instagramie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share