Powstanie jeszcze jeden spin-off “The Walking Dead” – z akcją osadzoną na apokaliptycznym Manhattanie

Isle of the Dead
Isle of the Dead – powstanie kolejny spin-off Żywych trupów / Foto Prime: AMC, Skybound Entertainment

Serial “The Walking Dead” nadawany jest w telewizji już grubo ponad dekadę i stał się w międzyczasie fenomenem popkulturowym. Doczekał się parodii, kontynuacji i spin-offów. Teraz dowiadujemy się, że powstanie jeszcze jeden serial osadzony w uniwersum “TWD”: jego tytuł to “Isle of the Dead”.

Isle of the Dead – nowy serial osadzony w świecie Żywych trupów

W serialu, który powinien ukazać się około 2023 roku, zobaczymy dwie postaci znane z “The Walking Dead”: to Negan (Jeffrey Dean Morgan) oraz Maggie Greene (Lauren Cohan). Pierwszy sezon – który prawdopodobnie nie będzie tym ostatnim – ma liczyć sześć odcinków i będzie emitowany przez AMC oraz AMC+. Bohaterowie serialu walczą o przetrwanie na pogrążonym w chaosie, apokaliptycznym Manhattanie. Z oficjalnego opisu od AMC dowiadujemy się, że “mieszkańcy Nowego Jorku uczynili z metropolii miejsce tętniące anarchią, niebezpieczeństwem, pięknem i terrorem”.

Showrunnerem oraz producentem wykonawczym “Isle of the Dead” (Wyspy żywych trupów) będzie Eli Jorné, a w prace nad projektem zaangażowano też Scotta M. Gimple’a – związanego z serialem bazowym (“TWD”). Morgan i Cohan również zajmą stanowiska producenckie.

Nadawany obecnie, 11. sezon “The Walking Dead” jest tym finałowym, ale też – na otarcie łez fanów – najdłuższym w historii. Będzie liczył sobie aż dwadzieścia cztery odcinki (najnowszy, jedenasty, nadano w Stanach 6 marca).

Serial o apokalipsie zombie doczekał się wielu spin-offów – m.in. niedawnego “The Walking Dead: World Beyond” oraz zapowiedzianych “Tales of the Walking Dead” (Opowieści żywych trupów). Od początku emisji “TWD” zdobyło blisko siedemdziesiąt prestiżowych nagród oraz sto pięćdziesiąt nominacji. W 2010 roku produkcja AMC walczyła o Złoty Glob w kategorii najlepszy serial dramatyczny.

Previous Article
Attack John Abraham

Zwiastun filmu akcji "Attack". John Abraham jako niezniszczalny super-żołnierz

Next Article
Głęboka woda Zwiastun

Zobacz pełny zwiastun erotycznego thrillera z Benem Affleckiem i Aną de Armas

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share