“Terror on the Prairie” – zwiastun filmu z Giną Carano

Terror on the Prairie Zwiastun
Terror on the Prairie Zwiastun / Foto Prime: Bonfire Legend, The Daily Wire

Gina Carano powraca – pomimo kontrowersji, z jakimi wiązano jej nazwisko. W sieci ukazał się zwiastun nowego… westernu z jej udziałem, “Terror on the Prairie”. Czy obraz to rip-off “Psich pazurów”, które walczą o Oscara w dwunastu kategoriach? Czy film ma szansę odnieść sukces?

Terror on the Prairie Zwiastun westernu z Giną Carano

Bohaterami filmu są amerykańscy pionierzy mieszkający na Dzikim Zachodzie, który dotąd zamieszkany był przez rdzennych Amerykanów. W stanie Montana osiedliła się główna bohaterka (Gina Carano). Kobieta musi uchronić siebie, swoją nowo powstałą farmę i dobytek przed członkami niebezpiecznego gangu i zbirami, łaknącymi zemsty.

Western “Terror on the Prairie” wyreżyserował twórca o swojsko brzmiącym nazwisku, Michael Polish – odpowiedzialny m.in. za dramat przygodowy “Ranczer w kosmosie”, thriller “Zabójczy żywioł” z Melem Gibsonem czy dramat “W pułapce zdrady” z Alem Pacino. Scenariusz “Terror on the Prairie” przygotował Josiah Nelson.

Gina Carano jest jedną z producentek filmu, a w obsadzie znajdują się również Samaire Armstrong, Matthias Hues, Nick Searcy, Jeremy Gauna, Heath Freeman, Travis Mills, Gabriel-Kane Day Lewis i Donald Cerrone. Premierę zaplanowano na 9 czerwca 2022 roku.

Carano znana jest z mocno konserwatywnych poglądów. Otwarcie deklaruje, że popiera Partię Republikańską, wielokrotnie okazywała swoją aprobatę dla polityki Donalda Trumpa. Przyłapano ją, jak wspierała w social mediach posty dyskredytujące ruch Black Lives Matter. Była oskarżana o transfobię, gdy wyśmiewała ideę preferowanych zaimków osobowych. Kpiła z przepisów covidowych, wymagających osłaniania twarzy maską.

W ubiegłym roku Carano zamieściła na Instagramie kontrowersyjny post: napisała w mediach społecznościowych, że obecnie „bycie republikaninem jest równie kłopotliwe, jak bycie Żydem w czasach Holokaustu”. Wpis wywołał oburzenie, a Disney wyrzucił aktorkę z obsady serialu “The Mandalorian”.

Terror on the Prairie Zwiastun – wideo

Previous Article
BioShock Netflix

Netflix zadaptuje kultową serię gier "BioShock"

Next Article
Ciche miejsce 3

Premiera "Cichego miejsca 3" odwleczona. Film ukaże się dopiero "w okolicy 2025 roku"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share