Powstanie filmowa biografia o ostatnich dniach z życia Anny Nicole Smith

Hurricanna Film
Hurricanna Film o Annie Nicole Smith w przygotowaniu / Foto Prime: Kadr z filmu “Naga broń 33 ⅓: Ostateczna zniewaga” (1994; Paramount)

W Hollywood szykowana jest filmowa biografia aktorki i modelki “Playboya”, która uchodzi za ikonę lat 90. i kobiecy symbol seksu. Jest nią Anna Nicole Smith, urodzona pod nazwiskiem Vickie Lynn Hogan. Gwiazdka, która zagrała m.in. w trzeciej części “Nagiej broni”, zmarła w 2007 roku z powodu przedawkowania leków.

Hurricanna Film o życiu Anny Nicole Smith w przygotowaniu

Film biograficzny nosi tytuł “Hurricanna”. Niedawno spekulowano, że rolę Anny Nicole Smith zagra Betty Gilpin – znana ze swoich kreacji w thrillerze “Polowanie”, filmie science-fiction “Wojna o jutro” czy serialu “GLOW”. Dziś wiemy już, że doniesienia okazały się nieprawdziwe. Do roli słynnej modelki nie wybrano jeszcze aktorki. Z projektem wiązana jest natomiast Holly Hunter.

Laureatka Oscara za pierwszoplanowy występ w “Fortepianie” Jane Campion otrzymała angaż do roli Khristine Eroshevich, psychoterapeutki Anny Nicole Smith. Film opowiedziany zostanie właśnie z perspektywy lekarki, która podjęła próbę zbawienia gwiazdy “przed samą sobą”. Akcja ma dotyczyć ostatnich paru dni z życia Smith. Była modelka “Playboya” zmarła na Florydzie w lutym 2007 roku. Przedawkowała substancje farmakologiczne, m.in. diazepam i oksazepam.

Na stanowisko reżyserskie wybrano Francescę Gregorini. Tytuł filmu, “Hurricanna”, odwołuje się do samej Smith, nazywanej wśród najbliższych “siłą natury”. “Smith była jak huragan. Film opowie o okolicznościach jej życia oraz o tym, jak gwiazda niszczyła wszystko, co stanęło jej na drodze – także siebie i tych, którzy ją kochali” – czytamy w oświadczeniu producentów.

Anna Nicole Smith wystąpiła m.in. u boku Lesliego Nielsena w komedii “Naga broń 33 ⅓: Ostateczna zniewaga”, w serialu “Ally McBeal” i w filmie “Hudsucker Proxy” braci Coen.

Previous Article
Oppenheimer Dane DeHaan

Rośnie obsada filmu "Oppenheimer" Christophera Nolana. Znamy nazwisko kolejnego aktora

Next Article
Przeżyć Zwiastun

ZWIASTUN: "Przeżyć" - nominowana do Oscara animacja. Polska premiera w marcu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share