Robert Pattinson z rolą główną w nowym filmie Joon-ho Bonga

Robert Pattinson
Robert Pattinson zagra w filmie Joon-ho Bonga, twórcy “Parasite” / Foto Prime: Wikimedia Commons

Joon-ho Bong, twórca oscarowego “Parasite”, przymierza się do realizacji nowego filmu. Rolę główną zagra w nim Robert Pattinson, którego już w marcu zobaczymy na dużym ekranie jako nowego Batmana.

Robert Pattinson w nowym filmie Joon-ho Bonga

Nowy film Koreańczyka nie ma na razie tytułu, wiadomo jednak, że powstanie dzięki wytwórni Warner Bros. i będzie projektem anglojęzycznym. Joon-ho Bong będzie scenarzystą, producentem i reżyserem obrazu. Skrypt ma ponoć bazować na opowiadaniu Edwarda Ashtona pt. “Mickey7”. W realizację zaangażowane jest studio Offscreen, należące do Bonga, a także amerykańskie Picture Company i Plan B.

Książka Ashtona opowiada o misji kolonizacyjnej i pokoleniu klonów. Tytułowy Mickey bez ustanku wysyłany jest na misję samobójczą, a potem odradza się na nowo. Postanawia zbuntować się władzy i żyje w ukryciu. Gwiazdą projektu będzie Robert Pattinson.

Najbardziej znane produkcje Bonga to “Parasite” (cztery Oscary, m.in. za najlepszy film roku), “Snowpiercer: Arka przyszłości” oraz “Okja”. Serwis Metacritic umieszcza Koreańczyka na liście dwudziestu pięciu najlepszych reżyserów XXI wieku. Czasopismo “Time” wpisało 52-latka na listę stu najbardziej wpływowych ludzi świata (w 2020 roku).

Previous Article
Fatalne zauroczenie Joshua Jackson

Joshua Jackson w obsadzie serialu "Fatalne zauroczenie". Zagra rolę "po" Michaelu Douglasie

Next Article
Kathy Bates

Rośnie obsada filmu "Thelma" - zagrają w nim m.in. Kathy Bates i John Malkovich

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share