Robert Pattinson z rolą główną w nowym filmie Joon-ho Bonga

Robert Pattinson
Robert Pattinson zagra w filmie Joon-ho Bonga, twórcy “Parasite” / Foto Prime: Wikimedia Commons

Joon-ho Bong, twórca oscarowego “Parasite”, przymierza się do realizacji nowego filmu. Rolę główną zagra w nim Robert Pattinson, którego już w marcu zobaczymy na dużym ekranie jako nowego Batmana.

Robert Pattinson w nowym filmie Joon-ho Bonga

Nowy film Koreańczyka nie ma na razie tytułu, wiadomo jednak, że powstanie dzięki wytwórni Warner Bros. i będzie projektem anglojęzycznym. Joon-ho Bong będzie scenarzystą, producentem i reżyserem obrazu. Skrypt ma ponoć bazować na opowiadaniu Edwarda Ashtona pt. “Mickey7”. W realizację zaangażowane jest studio Offscreen, należące do Bonga, a także amerykańskie Picture Company i Plan B.

Książka Ashtona opowiada o misji kolonizacyjnej i pokoleniu klonów. Tytułowy Mickey bez ustanku wysyłany jest na misję samobójczą, a potem odradza się na nowo. Postanawia zbuntować się władzy i żyje w ukryciu. Gwiazdą projektu będzie Robert Pattinson.

Najbardziej znane produkcje Bonga to “Parasite” (cztery Oscary, m.in. za najlepszy film roku), “Snowpiercer: Arka przyszłości” oraz “Okja”. Serwis Metacritic umieszcza Koreańczyka na liście dwudziestu pięciu najlepszych reżyserów XXI wieku. Czasopismo “Time” wpisało 52-latka na listę stu najbardziej wpływowych ludzi świata (w 2020 roku).

Previous Article
Fatalne zauroczenie Joshua Jackson

Joshua Jackson w obsadzie serialu "Fatalne zauroczenie". Zagra rolę "po" Michaelu Douglasie

Next Article
Kathy Bates

Rośnie obsada filmu "Thelma" - zagrają w nim m.in. Kathy Bates i John Malkovich

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share