Mahershala Ali jako wypalony artystycznie pisarz w nowym serialu “The Plot”

The Plot Mahershala Ali
The Plot Mahershala Ali w obsadzie serialu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Mahershala Ali (“Green Book”, “Moonlight”) otrzymał główną rolę w serialu “The Plot”, który ukaże się na platformie streamingowej Hulu. Zagra wypalonego artystycznie pisarza, który zrobi wszystko, by tchnąć nowe życie w swoją przygasłą karierę.

The Plot Mahershala Ali gwiazdą nowego serialu

Gwiazdor “Detektywa” pojawi się w ośmioodcinkowym serialu “The Plot”, który będzie bazował na książce amerykańskiej pisarki Jean Hanff Korelitz o tym samym tytule. Aktor zagra postać pierwszoplanową. Jake to pisarz zmagający się z problemami emocjonalnymi, który zrobi wszystko, by tylko udało mu się zrewitalizować przygasłą karierę. W jego życiu pojawia się okazja, której nie mógłby odmówić. Mężczyzna popełnia pewną “zbrodnię”, a to odmieni jego codzienność na zawsze. Ktoś poznaje sekret Jake’a i postanawia go szantażować.

“The Plot” był książkowym bestsellerem i jego telewizyjny odpowiednik nie będzie pierwszą adaptacją prozy Korelitz. W przeszłości powstał serial “Od nowa” z Hugh Grantem, emitowany przez HBO. Bazował on na powieści “You Should Have Known” autorki.

Mahershala Ali będzie też producentem wykonawczym “The Plot”, podobnie jak Mimi Valdés i Amatus Karim Ali. Z kolei showrunnerem odcinkowej produkcji będzie Abby Ajayi – mająca na swoim koncie m.in. “Sposób na morderstwo”, “Riches” czy “Cztery wesela i pogrzeb”.

Previous Article
Biały Lotos Aubrey Plaza

"Biały Lotos": Aubrey Plaza zasila obsadę aktorską 2. sezonu

Next Article
Oszukać przeznaczenie 6 HBO

Jon Watts, twórca "Spider-Mana", wyprodukuje "Oszukać przeznaczenie 6" dla HBO Max

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share