Reklama

“Biały Lotos”: Aubrey Plaza zasila obsadę aktorską 2. sezonu

Biały Lotos Aubrey Plaza
Biały Lotos Aubrey Plaza w obsadzie serialu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Stacja HBO poinformowała, że Aubrey Plaza (“Gra fortuny”) dołączy do serialu “Biały Lotos”. Aktorka zagra jedną z głównych ról w nadchodzącym, 2. sezonie przebojowej produkcji.

Biały Lotos Aubrey Plaza z rolą główną w 2. sezonie serialu

Aubrey Plaza wystąpi w serialu jako Harper Spiller – kobieta, która udaje się na wakacje wraz ze swoim mężem i przyjaciółmi. To nie pierwsza castingowa nowina – niedawno dowiedzieliśmy się, że znany “Rodziny Soprano” Michael Imperioli zagra w serialu Dominika Di Grasso – bogacza podróżującego z synem i starzejącym się ojcem.

Pierwsza seria “Białego Lotosu” toczyła się na Hawajach. HBO zdradziło, że nowe odcinki będą kręcone na innej rajskiej wyspie. Twórcą serialu jest Mike White. W 1. sezonie zagrali m.in. Murray Bartlett, Connie Britton i Molly Shannon. W nowych odcinkach prawdopodobnie wystąpi też Jennifer Coolidge.

Aubrey Plaza jest najbardziej znana jako ekscentryczna April z sitcomu “Parks and Recreation”, a ponadto widzieliśmy ją w filmach: “Scott Pilgrim kontra świat”, “Ingrid wyrusza na zachód”, “Świąteczny szok”, “Randka na weselu”. W kwietniu premierę zanotuje szpiegowski thriller “Gra fortuny” w reżyserii Guya Ritchie’ego. W filmie u boku Plazy pojawiają się Jason Statham i Josh Hartnett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Raid Michael Bay

Michael Bay wyprodukuje amerykański remake świetnie ocenionego filmu akcji "Raid"

Next Article
The Plot Mahershala Ali

Mahershala Ali jako wypalony artystycznie pisarz w nowym serialu "The Plot"

Related Posts
Total
1
Share