Michael Keaton powróci w roli Człowieka-Nietoperza. Pojawi się w filmie HBO Max “Batgirl”

Batgirl Michael Keaton
Batgirl Michael Keaton dołącza do obsady / Foto Prime: Warner Bros.

Już w przyszłym roku Michael Keaton wystąpi w filmie “The Flash” Andy’ego Muschiettiego, gdzie powtórzy rolę Bruce’a Wayne’a alias Batmana. Zagra tę kultową postać pierwszy raz od trzydziestu lat. Okazuje się, że Keaton założy strój Człowieka-Nietoperza na planie jeszcze jednej produkcji.

Batgirl Michael Keaton jako Człowiek-Nietoperz w jeszcze jednym filmie

Mowa o powstającym dla HBO Max widowisku “Batgirl”, w którym rolę Barbary Gordon otrzymała Leslie Grace. Aktorka sama poinformowała o tym na Twitterze, gdzie opublikowała tweeta z informacją castingową od “The Hollywood Reporter”. Swój wpis opatrzyła komentarzem: “wyszedł nietoperz z worka”.

Wiadomość, że Michael Keaton wystąpi w filmie “Batgirl” pojawiła się też w oficjalnym press kicie od studia Warner Bros. Aktor grał Bruce’a Wayne’a w dylogii Tima Burtona z lat 1989-1992.

W czerwcu 2020 roku potwierdzono, że Michael Keaton powróci jako Człowiek-Nietoperz w filmie “The Flash”. Wtedy też poinformowano, że aktor prawdopodobnie zagra postać “mentora” lub nauczyciela w kilku komiksowych ekranizacjach.

Zdjęcia do “Batgirl” ruszyły w listopadzie na terenie Glagow. Prace rozpoczęto, pracując ze skryptem pod roboczym, fałszywym tytułem “Cherry Hill”. Poza Keatonem i Grace w filmie grają też Brendan Fraser i Jacob Scipio. W styczniu na planie zdjęciowym pojawi się również J. K. Simmons. Reżyserami “Batgirl” są Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Previous Article
Bridgertonowie sezon 2 kiedy

"Bridgertonowie", sezon 2.: znamy datę premiery

Next Article
Batman Zwiastun

Najnowszy zwiastun "Batmana" z Robertem Pattinsonem zapowiada mroczną rozrywkę w stylu kina noir

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share