Znamy datę premiery horroru “Offseason” – nowego filmu Mickeya Keatinga

Offseason Film
Offseason Film Mickeya Keatinga czeka na premierę. Nastąpi ona w 2022 roku / Foto Prime: Defiant Studios, Kodiak Pictures, Sunset Junction Entertainment

Mickey Keating – reżyser “Parku makabry” – powrócił z nowym horrorem. Mowa o filmie “Offseason”, który opowie historię kobiety uwięzionej na odizolowanej od świata wyspie. W obsadzie znajdują się m.in. Jocelin Donahue i Joe Swanberg.

Offseason Film Mickeya Keatinga o upiornej wyspie i jej mrocznym sekrecie

Rolę główną zagrała w filmie “Offseason” Jocelin Donahue, którą widzowie mogą kojarzyć z innych niezależnych horrorów (“Dom diabła”, “Summer Camp”, “Holidays”, “Dead Awake”). 40-letnia aktorka wystąpiła też u Jamesa Wana w filmie “Naznaczony: rozdział 2” oraz u Mike’a Flanagana w “Doktorze Sen”. U boku Donahue zobaczymy w “Offseason” innych aktorów często wiązanych z kinem grozy: Joego Swanberga, Richarda Brake’a, Larry’ego Fessendena oraz Jeremy’ego Gardnera. Donahue pojawia się w filmie w roli pierwszoplanowej, jako Marie Aldrich.

Marie otrzymuje tajemniczy list od nieznanego nadawcy, informujący, że zdewastowano grób jej matki. Kobieta wyrusza więc do położonej z dala od miejskiego zgiełku, leżącej nad morzem wioski, gdzie znajduje się cmentarz. Na miejscu dochodzi do niefortunnego splotu zdarzeń: z powodu kończącego się sezonu turystycznego wszelkie drogi wyjazdowe zostają zamknięte. Most prowadzący na wysepkę zostaje podniesiony i aż do wiosny opuszczenie okolicy będzie niemożliwe.

Marie wpada w pułapkę. Lokalni mieszkańcy zachowują się podejrzanie i bohaterka szybko zdaje sobie sprawę, że kryją upiorny sekret. Kobieta będzie usiłowała rozwikłać zagadkę przeszłości i poznać prawdę o życiu zmarłej mamy.

“Offseason” miał swoją światową premierę w marcu podczas festiwalu South by Southwest, a w listopadzie został zaprezentowany widzom festiwalu w Turynie. Horror ukaże się 11 marca 2022 roku w Stanach Zjednoczonych – dystrybucją kinową zajmie się studio RLJE Films, a streamingową Shudder. Data polskiej premiery jest na razie nieznana.

W serwisie Rotten Tomatoes “Offseason” utrzymuje obecnie wynik 82 proc. pozytywnych recenzji krytyków.

Offseason Film z Jocelin Donahue i Larrym Fessendenem czeka na premierę

Previous Article
Wiedźmin: Rodowód krwi Zwiastun

"Wiedźmin: Rodowód krwi" - nowy, epicki zwiastun serialu Netfliksa

Next Article
The Requin Alicia Silverstone

Nowe zdjęcia z thrillera "The Requin". Alicia Silverstone walczy o przetrwanie pośrodku morza

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share