Zwiastun serialu Bena Stillera. W obsadzie Christopher Walken i Patricia Arquette

Severance Zwiastun
Severance Zwiastun serialu / Foto Prime: Apple TV+, Endeavor Content, Red Hour Films

Ben Stiller – aktor i komik znany m.in. z takich filmów jak “Zoolander” czy “Poznaj moich rodziców” – jest twórcą nowego serialu Apple TV+ “Severance”. W gwiazdorsko obsadzonej produkcji grają m.in. zdobywcy Oscara Patricia Arquette i Christopher Walken.

Severance Zwiastun nietypowego serialu od Apple TV+ i… Bena Stillera

“Severance” to połączenie thrillera i czarnej komedii. Bohaterami serialu są pracownicy biurowi, uczestniczący w nietypowym eksperymencie. Jego celem jest znalezienie złotego środka – równowagi między życiem domowym a tym zawodowym. Postacie, wykonując swoje obowiązki, nie pamiętają o niczym, co dzieje się poza sferą profesjonalną.

W serialu “Severance” występują: Christopher Walken (“Jeździec bez głowy”), Patricia Arquette (“Boyhood”), Adam Scott (“Parks and Recreation”), John Turturro, Dichen Lachman, Zach Cherry, Britt Lower, Jen Tullock, Marc Geller, Tramell Tillman i Yul Vazquez. Zwiastun produkcji ukazał się na oficjalnym kanale Apple TV+ w serwisie YouTube.

Za realizację “Severance” odpowiadają Ben Stiller i Dan Erickson, a premierę pierwszych dwóch odcinków zapowiedziano na 18 lutego 2022 roku. Każdy kolejny epizod (z planowanych dziewięciu) będzie emitowany tydzień po tygodniu. Producentami wykonawczymi są Stiller, Mark Friedman, Chris Black, John Cameron i Andrew Colville. Arquette i Adam Scott również objęli stanowiska producenckie.

Previous Article
Treason Charlie Cox

Olga Kurylenko i Charlie Cox wystąpią w serialu szpiegowskim Netfliksa "Treason"

Next Article
Goonies Serial

Disney+ szykuje kontynuację słynnego "Goonies" w formie serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share