WIDEO: 5 pierwszych minut z filmu “Moonfall” Rolanda Emmericha

Moonfall Scena otwierająca
Moonfall Scena otwierająca z filmu / Foto Prime: Lionsgate, UK Moonfall, Centropolis Ent., Huayi Brothers, Street Ent.

Za mniej niż dwa miesiące do kin trafi nowy film Rolanda Emmericha, twórcy m.in. “Dnia Niepodległości”. Mowa o zagadkowym widowisku science-fiction “Moonfall”. Studio Lionsgate postanowiło rozbudzić apetyt kinomanów i zamieściło na YouTubie pięciominutowy fragment obrazu.

Moonfall Scena otwierająca. Księżyc pędzi ku zagładzie

W serwisie YouTube pojawiła się scena otwierająca “Moonfall” z udziałem Halle Berry i Patricka Wilsona. W filmie tajemnicza siła powoduje, że Księżyc wypada z orbity – ciało niebieskie pędzi następnie w kierunku Ziemi, której grozi kolizja. Może ono doprowadzić do upadku ludzkości – w klasycznym, emmerichowskim geście. Z klipu promocyjnego dowiadujemy się, że za uderzenie w Księżyc może odpowiadać coś “obcego” i nieznanego pochodzenia…

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy katastroficzne

We wczesnym etapie swojej kariery Roland Emmerich wyreżyserował thriller fantastycznonaukowy “Księżyc 44”, z Michaelem Paré w roli głównej. Po latach znów powraca do tematyki lunarnej. Halle Berry występuje w “Moonfall” jako pracownica NASA, przekonana, że znalazła sposób na zbawienie ludzkości. Wszystkich zaangażowanych w akcję ratowniczą czeka jednak nie lada niespodzianka, bo Księżyc w istocie nie jest tym, czym się wydaje.

W wysokobudżetowym filmie (i potencjalnym hicie kinowym) poza Berry i Wilsonem występują także Michael Peña, Donald Sutherland, John Bradley, Wenwen Yu, Carolina Bartczak, Ava Weiss, Eme Ikwuakor i Adam LeBlanc.

Moonfall Scena otwierająca – wideo

Previous Article
Głęboka woda Ben Affleck

Ben Affleck i Ana de Armas w thrillerze erotycznym od twórcy "Fatalnego zauroczenia"

Next Article
Everything Everywhere All at Once Zwiastun

Jamie Lee Curtis i Michelle Yeoh w zwiastunie obłędnego filmu wytwórni A24

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share