Reitman o sequelu filmu “Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Powróci Vlad z Karpat?

Pogromcy duchów. Dziedzictwo sequel
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel ma szanse powstać / Foto Prime: Columbia Pictures

Jason Reitman – reżyser powstałej niedawno komedii fantastycznonaukowej “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” – został zapytany, czy w kolejnej kontynuacji powróci jedna z ikonicznych postaci: Vlad z Karpat. W przeszłości ekscentryka fizycznie zagrał Wilhelm von Homburg (alias Norbert Grupe), a głos podłożył mu Max von Sydow. Według Reitmana Vlad bez problemu mógłby zostać wpleciony do scenariusza następnego sequela.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel ma szansę powstać

W wywiadzie dla portalu “The Playlist” Jason Reitman wypowiedział się na temat niejakiego Vigo z Karpat – postaci, która pojawiła się w filmie “Pogromcy duchów II” z 1989 roku. W jednej z kultowych scen tej komedii obraz, przedstawiający Vigo, ożył, a sam despota opętał jednego z bohaterów. Pochodzący z Karpat książę był sadystą i tyranem, który żył na przełomie XVI i XVII wieku. Wizerunek postaci częściowo zainspirował Wład Palownik. Reitman zapowiedział:

— Jest dużo możliwości powrotu tego bohatera. Może powstały inne obrazy, na których Vigo jeździ konno lub nabija kogoś na pal.

Reitman dodaje, że chciałby, aby przyszły film z serii “Ghostbusters” wyreżyserował “któryś z jego idoli” – nie podał jednak konkretnego nazwiska. Krążą plotki, że faworytką Reitmana jest Diablo Cody – nagrodzona Oscarem za scenariusz komediodramatu “Juno”.

Sequel “Pogromców duchów. Dziedzictwa” nie został dotąd potwierdzony, choć ciepłe recenzje i solidny start w notowaniach box-office’u przemawiają za teorią, że do kontynuacji dojdzie. W Ameryce Północnej oczekiwano, że “Dziedzictwo” zarobi maksymalnie 35 mln USD w weekend premierowy. Ostatecznie widowisko zgarnęło 44 mln, plasując się na szczycie box-office’u.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel z udziałem Vigo z Karpat?

Previous Article
Chucky sezon 2

Serialowy "Chucky" oficjalnie przedłużony na 2. sezon

Next Article
Mad Max: Furiosa Tom Burke

"Mad Max: Furiosa" - Tom Burke zastępuje Yahyę Abdula-Mateena II

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share