Reżyser serialu “Hellbound” zapowiada 2. sezon: “Najpierw komiks, potem adaptacja aktorska”

Hellbound Sezon 2. jak najbardziej możliwy. Reżyser Sang-ho Yeon wyznał, że kolejna seria hitowej produkcji to sprawa “niezwykle bliska jego sercu”.
Hellbound sezon 2
Hellbound Sezon 2. wysoce prawdopodobny / Foto Prime: Netflix

Biorąc pod uwagę olbrzymi sukces na Netfliksie, 2. sezon serialu “Hellbound” powstanie na sto procent. Oczekuje się jednak, że premiera nie nastąpi prędko, bo twórca nie podjął jeszcze rozmów na ten temat z gigantem VOD. Sang-ho Yeon – o którym mowa – obiecuje jednak, że “Hellbound 2” to idea bardzo bliska jego sercu.

Hellbound Sezon 2. jak najbardziej możliwy – wypowiedź reżysera

Serial “Hellbound” dopiero co ukazał się na Netfliksie, a zdążył już ustanowić nowe rekordy popularności. Koreańska produkcja w ciągu doby została natychmiastowym przebojem w osiemdziesięciu krajach świata. To z pewnością serial, który przykuwa uwagę już od pierwszych minut startowego odcinka. Demoniczne istoty szturmem opanowują w nim Seul i torturują aż do śmierci jedną z ludzkich ofiar.

Sang-ho Yeon, twórca “Hellbound”, rozmawiał niedawno z dziennikarzem “Variety”, któremu opowiedział co nieco o możliwym, drugim sezonie serialu:

— “Hellbound” jest oparty na serii komiksów cyfrowych. Mój partner biznesowy, Choi Kyu-Seok, i ja postanowiliśmy, że dalsze losy bohaterów zostaną przedstawione najpierw w formie komiksu, a następnie… w zależności, czy chcielibyśmy nakręcić aktorski, drugi sezon… cóż – to coś, co musielibyśmy omówić (z zarządcami Netfliksa – przyp.). Dopiero ukazał się sezon 1., więc nie mieliśmy dużo czasu na rozmowy w tym temacie.

Serial “Hellbound” toczy się w alternatywnej rzeczywistości, w której anioły odwiedzają Ziemię i potrafią kontaktować się z jej mieszkańcami. Ostrzegają śmiertelników, którzy popełnili ciężki grzech, że ci umrą wkrótce w straszliwych okolicznościach z rąk demonów.

Previous Article
Magic Mike's Last Dance Channing Tatum

"Magic Mike's Last Dance" - Channing Tatum znów w roli striptizera

Next Article
Wcielenie 2

"Wcielenie 2" - Annabelle Wallis opowiada o możliwym sequelu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share