Mel Gibson potwierdza, że wyreżyseruje film “Zabójcza broń 5”

Zabójcza broń 5 Mel Gibson
Zabójcza broń 5 Mel Gibson wytypowany na reżysera! / Foto Prime: Warner Bros. Pictures, Silver Pictures

Mel Gibson (“Sposób na świętego”) oficjalnie potwierdził, że został wybrany na stanowisko reżysera filmu “Zabójcza broń 5”. 65-latek obwieścił, że o przejęcie sterów nad serią poprosił go sam Richard Donner.

Zabójcza broń 5 Mel Gibson zajmie się reżyserią filmu

Donner, który zmarł w lipcu tego roku, mając 91 lat, chciał, żeby to właśnie Mel Gibson nakręcił “Zabójczą broń 5”. W latach 1987-1998 reżyser pracował przy czterech poprzednich odsłonach komediowo-sensacyjnej serii.

Z początku ani Gibson, ani drugi z aktorów związanych z “Zabójczą bronią” – Danny Glover – nie chcieli mieć nic wspólnego z “piątką”. Gdy jednak z projektem powiązano nazwisko Shane’a Blacka, plany się zmieniły. Później, jesienią 2o17 roku, Gibson powiedział w jednym z wywiadów, że część piąta cyklu “prawdopodobnie powstanie” i wrócą w niej Riggs oraz Murtaugh.

Obecnie wiadomo, że projekt “Lethal Weapon 5” wszedł w fazę preprodukcji, a Gibson i Glover ponownie zagrają w nim twardych gliniarzy z Los Angeles. Ponoć Donner przygotował lwią część scenariusza i teraz za kontynuację będzie odpowiadał Gibson. Martin Riggs powróci w sequelu jako “starszy, ale niekoniecznie mądrzejszy” policjant.

Filmografię Mela Gibsona zamyka film akcji “Dangerous”, z udziałem Scotta Eastwooda. To opowieść o zemście, braku sprawiedliwości i rosnącym gniewie, w której 65-latek zagrał nietypową dla siebie rolę: psychiatrę.

Previous Article
Lokatorka Zwiastun

Zwiastun dramatu społecznego "Lokatorka" - w obsadzie Grabowski i Frycz

Next Article
Nie czas umierać box-office

"Nie czas umierać": najlepiej zarabiający film czasów pandemii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share